Wczytuję mapę...

W pogoni za miłością – spotkanie z Jadwigą Kander

Data i godzina wydarzenia
15/02/2022, godz. 18:00

Lokalizacja
Biblioteka Główna - Sala konferencyjna

Kategoria
Spotkanie

W pogoni za miłością - spotkanie z Jadwigą Kander

W pogoni za miłością
spotkanie z Jadwigą Kander

15 lutego 2022 • 18:00
sala spotkań MBP*, ul. Minorytów 4

 

Szept kadzideł. W pogoni za miłością to książka dla kobiet, które pragną być szczęśliwe, chcą nauczyć się stawiać granice, odzyskać pewność siebie i chcą pokochać siebie. To książka dla kobiet, które czują się niezrozumiane, które za bardzo cierpią i czują się samotne. To książka dla kobiet, które czują, że pora na zmianę, które chcą od życia o wiele więcej.

Spotkanie skierowane jest do osób, które potrzebują wsparcia, inspiracji i motywacji do działania, a także do tych, którzy poszukują spokoju, miłości i szczęścia.

Jadwiga Kander przeżyła „życiowe tsunami”, które wprost z korporacyjnego szczytu rzuciło ją do buddyjskiego klasztoru w Tajlandii. Autorka Szeptu kadzideł od 15 lat wspiera kobiety na całym świecie, dając im siłę, aby tworzyły szczęśliwe związki i dobre relacje. Uczy kobiety kochać siebie.

Jacek Rozenek o książce pisze:

Mądra i napisana z serca książka. Fragment wspaniałego i bardzo bogatego życia, które jest dane przeżywać tylko wielkim i wrażliwym ludziom. Pochłonąłem ją na jednym oddechu, doskonała egzemplifikacja wszystkiego, czego można  się nauczyć od Jadwigi.

Podczas spotkania można nabyć książkę. Cena książki 69 zł.

*
W sali spotkań MBP obowiązuje limit miejsc (15 osób). Do tego limitu nie wliczają się osoby zaszczepione. Zachęcamy do okazywania certyfikatów potwierdzających szczepienie przeciw COVID-19. Dobrowolne okazanie takiego certyfikatu pracownikowi biblioteki umożliwi Państwu wejście na salę poza limitem.

Na terenie biblioteki obowiązuje nakaz noszenia masek zasłaniających nos i usta.