Kiermasz używanych gier planszowych

Kiermasz używanych gier planszowych
12 stycznia 2024, g. 16:00-19:00
hol MBP, ul. Minorytów 4

Ferie to świetny czas na zrobienie porządków z grami planszowymi! Jeżeli macie jakieś tytuły, w które już nie gracie, a chcecie im dać drugie życie, koniecznie zabierzcie je na kiermasz, który odbędzie się 12 stycznia 2024 roku. Graszki.pl będą koordynowały kiermasz używanych gier planszowych – wystarczy przynieść gry, które chcecie sprzedać oraz dostarczyć listę z tytułami i cennikiem.

Kiermasz będzie odbywał się od godz. 16:00 do 19:00, a jego obsługą zajmą się Graszki (za co nie będzie pobierana prowizja). Wystarczy o godz. 16:00 pojawić się z planszówkami, a niesprzedane gry (lub pieniądze ze sprzedaży) będzie można odebrać zaraz po zakończeniu kiermaszu.

Jeżeli nie macie nic na sprzedaż, a szukacie czegoś nowego, również zapraszamy! Graszki będą sprzedawały swoje gry używane i uszkodzone. Będzie też specjalna oferta na gry z wydawnictwa Portal!

W tym samym dniu w bibliotece w godzinach 17:00-21:00 będzie można zagrać w gry planszowe. Serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji: kontakt@graszki.pl