Wczytuję mapę...

BALI – od marzenia do rzeczywistości – spotkanie z Elą Popardowską

Data i godzina wydarzenia
12/01/2024, godz. 18:00

Lokalizacja
Filia nr 4

Kategoria
Spotkanie

BALI – od marzenia do rzeczywistości – spotkanie z Elą Popardowską

BALI – od marzenia do rzeczywistości – spotkanie z Elą Popardowską
Filia nr 4 MBP, ul. Książąt Opolskich 48-50
12 stycznia 2024 (piątek), godz. 18:00
wstęp wolny

Temat tego spotkania można by ująć w kilku słowach: jak rzucić wszystko i zamieszkać na Bali. Naszą gościnią będzie Ela Popardowska, która na cztery miesiące wraz z rodziną zamieszkała na tej indonezyjskiej wyspie, realizując jedno ze swoich życiowych marzeń.

„Bali to miejsce, gdzie życie przeżywa się z pełną intensywnością, a wdzięczność to nie tylko słowo, ale głęboko odczuwane uczucie, które ogarnia cię już przy wyjściu z lotniska. To magiczne miejsce, niepodobne do żadnego innego na ziemi. Tam każdy dzień to szczera radość z życia. Trudno jest ubrać w słowa to, jak wygląda codzienność w tej krainie świątyń, wulkanów, egzotycznych zwierząt i przepięknych plaż, ale spróbuję.

Bali stało się naszym domem na cztery miesiące, przynosząc najpiękniejsze chwile w naszym życiu. Tego wieczoru zabiorę Was w podróż za marzeniami, pokazując, jak można żyć pełnią życia każdego dnia, nie tylko od weekendu do weekendu. Opowiem Wam jak z typowych pracowników biurowych staliśmy się podróżnikami, eksplorującymi świat bez ustanku. Usłyszycie o tym, jak wyglądało nasze codzienne życie jako nomadów na Bali oraz jakie bezcenne lekcje wynieśliśmy z tej podróży. Zapraszam na wieczór pełen inspiracji i fascynujących opowieści, który ukaże, że marzenia się nie spełniają – marzenia się spełnia!”

ELA POPARDOWSKA – świadoma podróżniczka, troskliwa mama i innowacyjna przedsiębiorczyni. Opuściła pracę biurową, by zanurzyć się w codziennym odkrywaniu świata i czerpaniu z życia pełnymi garściami. Jej największym źródłem energii są spotkania z ludźmi, których życiowe filozofie rezonują z jej własnymi, oraz obfite dawki słońca, będące dla niej naturalną witaminą D. Od kwietnia 2023 roku jej ścieżki wiodły przez Bali, Malezję, Albanię, Chorwację, Czarnogórę, Bośnię i Hercegowinę, aż po Austrię. Obecnie, będąc tymczasowo w Polsce, Ela z entuzjazmem dzieli się swoimi bogatymi doświadczeniami z ostatnich miesięcy spędzonych w podróży.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/7066677406753404