Pierwszy dzień V Opolskiego Festiwalu Podróżniczego

Kiedy

25/03/2019    
18:30

Gdzie

Filia nr 4
ul. Książąt Opolskich 48-50, Opole, -, 45-006

Rodzaj wydarzenia

Wczytuję mapę...

Pierwszy dzień V Opolskiego Festiwalu Podróżniczego
Filia nr 4 MBP, ul. Książąt Opolskich 48-50
25 marca 2019 r. (poniedziałek), od godz. 18:30
wstęp wolny

 

Opolski Festiwal Podróżniczy to co roku najgorętsze wydarzenie tego typu w Opolu. Kto jeszcze nie był, niech żałuje, bo program jest zawsze arcyciekawy, a występujący podróżnicy przez cały tydzień roztaczają przed publicznością pejzaże i przestrzenie, od których można dostać zawrotu głowy.

W tym roku – jak co roku – będziemy gościć uczestników i organizatorów PIERWSZEGO dnia OFP:

18:30 | PODRÓŻ ZA JEDEN UŚMIECH – Karolina Tulik

Karolina to tegoroczna maturzystka z III LO w Opolu i szczęśliwa zdobywczyni biletu Interrail, który umożliwił jej pierwszą samodzielną podróż. Kiedy trzy lata temu ogłoszono, iż Parlament Europejski planuje obdarowywanie Europejczyków wchodzących w dorosłość biletami umożliwiającymi podróżowanie po Europie, Karolina zaczęła marzyć, aby ten konkurs objął jej rocznik. I tak też się stało. W czerwcu 2018 roku wzięła udział w konkursie i z niecierpliwością czekała na wyniki. Jak skończyła – a może zaczęła się – ta historia, dowiecie się już w poniedziałek.

19:30 | PODRÓŻ DO OPOLA – Helen Mazanova

Helen – pochodząca z Ukrainy blogerka, prowadząca kanał lifestyle’owy i od 4 lat mieszkająca w Polsce, a dokładnie w Opolu – mieście, które pokochała z całego serca. Z perspektywy obcokrajowca opowie o codzienności życia w Polsce, o tym co podziwia i co ją inspiruje, co kocha, a co ją zaskakuje. Podzieli się wrażeniami z wakacji spędzonych w Polsce i nie tylko…

Szczegółowy program całego festiwalu znajdziecie TUTAJ

WSTĘP NA WSZYSTKIE SPOTKANIA JEST BEZPŁATNY