Wczytuję mapę...

Eliminacje do Mistrzostw Polski w Rummikub 

Data i godzina wydarzenia
19/10/2019, godz. 15:00

Lokalizacja
Biblioteka Główna - Sala konferencyjna

Kategoria
Dla wszystkich

Eliminacje do Mistrzostw Polski w Rummikub 

Eliminacje do Mistrzostw Polski w Rummikub
19 października 2019 (sobota) / godz. 15:00
Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

Obowiązują zapisy 

Zwycięzca naszych eliminacji weźmie udział w Finale Mistrzostw Polski – 30 listopada 2019 roku w Warszawie oraz otrzyma nagrody zapewnione przez organizatora*. 

Chętnych do udziału w eliminacjach prosimy o zapisy w Wypożyczalni dla Dzieci MBP w Opolu osobiście, telefonicznie (77 454 80 30 w. 201) lub mailowo (wypdziecieca@mbp-opole.art.pl) w terminie do dnia 12 października 2019 r.

Szczegóły oraz regulamin dostępne są pod adresem https://rummikub.pl/

Rummikub jest produkowany w 25 wersjach językowych, sprzedał się w ponad kilkudziesięciu milionach egzemplarzy, a jego sprzedaż z roku na rok wcale nie maleje! Jest aż czterokrotnym zdobywcą tytułu ‘Gry Roku’ – w tym również w Polsce, a w roku 1997 zdobył tytuł najlepiej sprzedającej się gry w USA. W czym tkwi tajemnica popularności Rummikuba? W prostocie zasad, które nim rządzą oraz w emocjach, których każdorazowo dostarcza swoim graczom! Twórcy chcąc wyjść naprzeciw graczom żądnym dużej dawki adrenaliny zaprosili do gry Jokery, jakich jeszcze nie widziałeś! Chcesz się z nimi zmierzyć? Podejmij wyzwanie i zawalcz o zwycięstwo!

*warunkiem jest uczestnictwo co najmniej 8 osób w eliminacjach