Dziś w bibliotece
ILUSTRAGAN 8. BOTANIKA
Biblioteka Główna – Galeria Zamostek 23/05/2024Tego nie kupisz w sklepie – Dzierganki Małgorzaty Szymańskiej
Filia nr 1 i 2 08/04/2024 - 14/06/2024„Wielkanoc w Maramuresz” – wystawa fotografii Katarzyny i Adama Wojcieszaków
Filia nr 4 12/04/2024 - 29/05/2024KSIĄŻKA ROKU 2023 / Polska Sekcja IBBY
Biblioteka Główna – Hol 08/05/2024 - 24/05/2024Wystawa rękodzieła artystycznego Agaty Otto
Filia nr 17 08/05/2024 - 31/05/2024
Nadchodzące wydarzenia
Magic: The Gathering – Commander
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 01/06/2024Sobota z Mamą i Tatą
Biblioteka Główna – Wypożyczalnia dla Dzieci (Pokój Bajek) 01/06/2024NUTKI NA REGALE – cykliczne zajęcia umuzykalniająco-literackie
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 03/06/2024Słucham – Czytam – Tworzę
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 04/06/2024Słucham – Czytam – Tworzę
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 05/06/2024Warsztaty tworzenia zinów
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 06/06/2024Moje prawa w czasie podróży – spotkanie z radczynią prawną Urszulą Cieślą
Filia nr 4 10/06/2024Słucham – Czytam – Tworzę
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 11/06/2024
Wydarzenia archiwalne
Sobota z Mamą i Tatą
Biblioteka Główna – Wypożyczalnia dla Dzieci (Pokój Bajek) 09/03/2024WIECZÓR DZIKIEJ PRZYRODY (i dobrych ludzi)
Filia nr 4 08/03/2024Warsztaty tworzenia zinów
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 07/03/2024Słucham – Czytam – Tworzę
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 06/03/2024Słucham – Czytam – Tworzę
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 05/03/2024NUTKI NA REGALE – cykliczne zajęcia umuzykalniająco-literackie
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 04/03/2024Wystawa malarstwa Wiktorii Dubowik
Biblioteka Główna – Galeria Zamostek 04/03/2024 - 13/03/2024Sobota z Mamą i Tatą
Biblioteka Główna – Wypożyczalnia dla Dzieci (Pokój Bajek) 02/03/2024Kaziuki
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 02/03/2024
Kalendarz
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
4:00 PM - Dzień Języka Gruzińskiego
12:00 AM - ROdzina / goDŁO - wystawa
5:00 PM - Dyskusyjny Klub Książki
2
3
6:00 PM - Projekt: romantyzm | wernisaż
6
7
10:30 AM - Magic the Gathering - Unfinity Draft
9
5:00 PM - 20 FFOL | Bukolika, reż. Karol Pałka
14
15
16
5:00 PM - Wielokulturowe Opole: Niemcy w Opolu
20
22
23
25
4:00 PM - Wielokulturowe Opole: Ukraińcy w Opolu
30
31
1
2
12:00 AM - 20 Opolska Jesień Literacka - PROGRAM
6