Dziś w bibliotece
MONTOWNIA ZDROWIA
Filia nr 17 13/05/2024Spotkanie z Joanną Angiel i prezentacja albumu „Wisła”
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 13/05/2024Tego nie kupisz w sklepie – Dzierganki Małgorzaty Szymańskiej
Filia nr 1 i 2 08/04/2024 - 14/06/2024„Wielkanoc w Maramuresz” – wystawa fotografii Katarzyny i Adama Wojcieszaków
Filia nr 4 12/04/2024 - 29/05/2024Maria Przebindowska: z Miłości do Ludzi z Miłości do Miasta / wystawa
Biblioteka Główna – Galeria Zamostek 07/05/2024 - 18/05/2024Jak powstaje książka? – warsztaty dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym
21. Tydzień Bibliotek Biblioteka Główna – Wypożyczalnia dla Dzieci (Pokój Bajek) 08/05/2024 - 15/05/2024Wystawa rękodzieła artystycznego Agaty Otto
Filia nr 17 08/05/2024 - 31/05/2024
Nadchodzące wydarzenia
Słucham – Czytam – Tworzę
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 21/05/2024Słucham – Czytam – Tworzę
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 22/05/2024Dziennik 2022-2023 – spotkanie ze Stanisławem Jałowieckim
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 22/05/2024Warsztaty tworzenia zinów
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 23/05/2024ILUSTRAGAN 8. BOTANIKA
Biblioteka Główna – Galeria Zamostek 23/05/2024Gramy razem! – gry planszowe w MBP
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 24/05/2024Filia4Travellers – podróżniczy panel dyskusyjny: CHORWACJA
Filia nr 4 24/05/2024Sobota z Mamą i Tatą
Biblioteka Główna – Wypożyczalnia dla Dzieci (Pokój Bajek) 25/05/2024Brzdąca hece w bibliotece
Biblioteka Główna – Wypożyczalnia dla Dzieci (Pokój Bajek) 28/05/2024Brzdąca hece w bibliotece
Biblioteka Główna – Wypożyczalnia dla Dzieci (Pokój Bajek) 28/05/2024Słucham – Czytam – Tworzę
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 28/05/2024
Wydarzenia archiwalne
Słucham – Czytam – Tworzę
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 02/04/2024Wystawa "Koronacja"
Biblioteka Główna – Hol 02/04/2024 - 15/04/2024Warsztaty tworzenia zinów
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 28/03/2024Słucham – Czytam – Tworzę
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 27/03/2024Alicja w krainie potencjału – spotkanie z Alicją Stelmaszczyk
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 26/03/2024Słucham – Czytam – Tworzę
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 26/03/2024Brzdąca hece w bibliotece
Biblioteka Główna – Wypożyczalnia dla Dzieci (Pokój Bajek) 26/03/2024Sobota z Mamą i Tatą
Biblioteka Główna – Wypożyczalnia dla Dzieci (Pokój Bajek) 23/03/2024Koncert młodych skrzypków i flecistów ze Szkoły Suzuki miniPaganini
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 23/03/2024„Bodø – Nordkapp 2023” – spotkanie podróżnicze z Witoldem Chojnackim
Filia nr 4 22/03/2024
Kalendarz
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
1
2
3
+
12:00 AM - 19 Opolska Jesień Literacka - PROGRAM
6:00 PM - Spotkanie z Cezarym Łazarewiczem
6
7
6:00 PM - Spotkanie z Moniką Śliwińską
6:00 PM - Spotkanie z Marzeną Mróz-Bajon
6:00 PM - FANTASTYCZNY KLUB DYSKUSYJNY
11
12
14
6:00 PM - Spotkanie z Eustachym Rylskim
16
6:00 PM - Spotkanie z Adrianą Jarosz
20
21
6:00 PM - Spotkanie z Agnieszką Gajewską
6:00 PM - Spotkanie z Katarzyną Zdanowicz
5:00 PM - Dyskusyjny Klub Książki
6:00 PM - Spotkanie z Sylwią Gawłowską
28
6:00 PM - Spotkanie z Jerzym Illgiem
6:00 PM - Spotkanie z Sylwią Stano
6:00 PM - Fajne komplety Jacka Podsiadły
6:00 PM - Spotkanie z Walterem Pyką
6:00 PM - Spotkanie z Zośką Papużanką
4
5