Dziś w bibliotece
ILUSTRAGAN 8. BOTANIKA
Biblioteka Główna – Galeria Zamostek 23/05/2024Tego nie kupisz w sklepie – Dzierganki Małgorzaty Szymańskiej
Filia nr 1 i 2 08/04/2024 - 14/06/2024„Wielkanoc w Maramuresz” – wystawa fotografii Katarzyny i Adama Wojcieszaków
Filia nr 4 12/04/2024 - 29/05/2024Wystawa rękodzieła artystycznego Agaty Otto
Filia nr 17 08/05/2024 - 31/05/2024KSIĄŻKA ROKU 2023 / Polska Sekcja IBBY
Biblioteka Główna – Hol 08/05/2024 - 24/05/2024
Nadchodzące wydarzenia
Magic: The Gathering – Commander
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 01/06/2024Sobota z Mamą i Tatą
Biblioteka Główna – Wypożyczalnia dla Dzieci (Pokój Bajek) 01/06/2024NUTKI NA REGALE – cykliczne zajęcia umuzykalniająco-literackie
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 03/06/2024Słucham – Czytam – Tworzę
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 04/06/2024Słucham – Czytam – Tworzę
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 05/06/2024Warsztaty tworzenia zinów
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 06/06/2024Moje prawa w czasie podróży – spotkanie z radczynią prawną Urszulą Cieślą
Filia nr 4 10/06/2024Słucham – Czytam – Tworzę
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 11/06/2024
Wydarzenia archiwalne
XVI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom - Czytanie zbliża
brak lokacji 26/05/2017 - 09/06/2017IX Opolski Maraton Czytania „Nasza Basia kochana”
Filia nr 1 i 2 26/05/2017Sypialnia / La Chambre
Biblioteka Główna – Galeria Zamostek 26/05/2017Językowy savoir-vivre dziś – spotkanie z prof. Małgorzatą Marcjanik
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 25/05/2017Dyskusyjny Klub Książki
Biblioteka Główna – III piętro 24/05/2017Konkurs na Esej 2017
brak lokacji 24/05/2017 - 27/11/2017Language zone
Biblioteka Główna – III piętro 23/05/2017Szkolenie „Senior ze smartfonem: wprowadzenie”
Filia nr 4 23/05/2017„Dziecięca Akademia. Na tropie słów” - quiz językowy i spotkanie z Katarzyną Kłosińską
Biblioteka Główna – Wypożyczalnia dla Dzieci (Pokój Bajek) 23/05/2017Wystawa „KOT – niezwykłe dzieło sztuki”
Filia nr 17 22/05/2017 - 31/08/2017
Kalendarz
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
31
1
2
12:00 AM - 20 Opolska Jesień Literacka - PROGRAM
6
6:00 PM - FANTASTYCZNY KLUB DYSKUSYJNY
11
10:30 AM - Turniej MTG Prerelease Brother's War
13
20
22
5:00 PM - BAL ANDRZEJKOWY
27
6:00 PM - 20 OJL / Spotkanie z Ryszardem Krynickim
5:00 PM - Dyskusyjny Klub Książki
12:00 AM - Konkurs plastyczny „Moje Święta w Bullerbyn”
5:30 PM - W rolach głównych: PTAKI
3
4