Wczytuję mapę...

Sypialnia / La Chambre

Data i godzina wydarzenia
26/05/2017, godz. 18:00

Lokalizacja
Biblioteka Główna - Galeria Zamostek

Kategoria
Wystawa

Sypialnia / La Chambre

Processus 3.1
Wernisaż wystawy „Sypialnia” / „La chambre”
26 maja 2017 (piątek), godz. 18.00
Galeria ZAMOSTEK MBP, ul Minorytów 4
Wystawę można oglądać do 14 czerwca 2017
Wstęp wolny.

 

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy Processus 3.1. Oficjalny wernisaż odbędzie się 26 maja br. o godzinie 18.00 w Galerii Zamostek w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu, natomiast o godz. 19.30 wszystkich zainteresowanych zapraszamy na dalszą część ekspozycji oraz spotkanie z artystami do Miejsca X przy ulicy Sienkiewicza 20 of.

Prezentowana wystawa jest efektem wspólnej pracy oraz wymiany myśli podczas artystycznych rezydencji w Opolu i Sacquenay. Współpraca pomiędzy artystami z regionu Burgundii (Frédérick Gagné, Manon Gallois, Charline Suzy Cabaret, Muriel Carpentier) a artystami związanymi zawodowo z Instytutem Sztuki UO (Grzegorz Gajos, Magdalena Hlawacz, Michał Krawiec, Bartłomiej Trzos) rozwija się od roku 2015.

Międzynarodowe przedsięwzięcie Processus 3.1 w tym gronie ma już na koncie wystawę w Studio Eco w Sacquenay niedaleko Dijon, zorganizowaną przy współpracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego oraz Regionu Burgundii.

Tematem przewodnim wystawy jest sypialnia, także na pewno będzie intrygująco. Prosimy zatem o nieprzespanie tej okazji i niezawodne przybycie do Galerii Zamostek oraz do Miejsca X. Wystawa potrwa do 14 czerwca w MBP oraz do 2 czerwca w Miejscu X.