Wczytuję mapę...

ALTERNATYWNE ZWIEDZANIE AMERYKI – czym jest set jetting i dlaczego Amerykanie podróżują śladami seriali?

Data i godzina wydarzenia
05/06/2019, godz. 18:00

Lokalizacja
Biblioteka Główna - Sala konferencyjna

Kategoria
Spotkanie

ALTERNATYWNE ZWIEDZANIE AMERYKI - czym jest set jetting i dlaczego Amerykanie podróżują śladami seriali?

ALTERNATYWNE ZWIEDZANIE AMERYKI – czym jest set jetting i dlaczego Amerykanie podróżują śladami seriali?

Spotkanie z Kają Szafrańską i Januszem Raczyńskim z kanału Jakbyniepaczeć

5 czerwca 2019, godz. 18:00
Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

wstęp wolny

 

Jakbyniepaczeć:

Od 2014 roku tworzymy na YouTube kanał wyłącznie o dobrych serialach. Oglądamy, recenzujemy, omawiamy i mówimy co warto. Robimy topki, zestawienia, wywiady i mnóstwo jakościowych treści. Wszystko po to, żeby ułatwić Wam nawigację wśród milionów seriali. Cytując klasyka: ktoś nie śpi, żeby spać mógł ktoś. Tym kimś jesteśmy my 🙂

Kaja Szafrańska

Z wykształcenia jest dziennikarką, pracowała m.in. w Gazeta.pl, gdzie prowadziła Popcorner.pl, pierwszy polski serwis o serialach i pisywała dla Gazety Telewizyjnej. Przez chwilę związana z HBO i AXN Polska. Uciekła z korporacyjnego świata do nowych, bardziej wszechstronnych wyzwań. Freelancerka, specjalizująca się w grafice i produkcji wideo, która zazwyczaj jeździ na rowerze i dużo ogląda. Marzy o nakręceniu filmu dokumentalnego, ale teraz nie ma czasu, bo ogląda seriale.

 

Janusz Raczyński

Z wykształcenia kulturoznawca, z zawodu człowiek filmu, pracujący od lat jako montażysta/realizator wideo. Ci, którzy z nim pracowali, wiedzą, że jest absolutnie niezawodny w tym co robi. Po godzinach pracy w korpo realizuje wideo. W wolnym czasie (kiedy nie montuje akurat odcinka Jakbyniepaczeć) ogląda filmy (fan Godarda) i słucha przemysłowych ilości jazzu, który zbiera też na winylach. Kompletysta, rowerzysta i miłośnik kotów (ma dwa).