Dziś w bibliotece
Sobota z Mamą i Tatą
Biblioteka Główna – Wypożyczalnia dla Dzieci (Pokój Bajek) 15/06/2024DNI OPOLA 2024 // Porozmawiajmy o Portugalii – spotkanie z Marcinem Kydryńskim
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 15/06/2024ILUSTRAGAN 8. BOTANIKA
Biblioteka Główna – Galeria Zamostek 23/05/2024 - 29/06/2024
Nadchodzące wydarzenia
NUTKI NA REGALE – cykliczne zajęcia umuzykalniająco-literackie
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 17/06/2024Wietnam – kraj bardzo fotogeniczny – spotkanie podróżnicze z Rafałem Mielnikiem
Filia nr 4 17/06/2024Spotkanie z prof. Hansem-Gertem Pötteringiem
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 18/06/2024Słucham – Czytam – Tworzę
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 18/06/2024Słucham – Czytam – Tworzę
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 19/06/2024Warsztaty tworzenia zinów
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 20/06/2024Dyskusyjny Klub Stephena Kinga - „Ostatni bastion Barta Dawesa”
Biblioteka Główna – Mediateka 20/06/2024Sobota z Mamą i Tatą
Biblioteka Główna – Wypożyczalnia dla Dzieci (Pokój Bajek) 22/06/2024„Dwie dekady w Unii Europejskiej – refleksja i spojrzenie w przyszłość” - debata
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 22/06/2024
Wydarzenia archiwalne
Language Zone
Biblioteka Główna – III piętro 01/12/2015Magiczne Kamishibai
Biblioteka Główna – Wypożyczalnia dla Dzieci (Pokój Bajek) 01/12/2015 - 01/09/2015„Magiczny świat króliczków” – wystawa rękodzieła Katarzyny Grabowskiej ( Kat in Bunny Land)
Filia nr 17 01/12/2015 - 30/01/2016Mikołajkowe popołudnie w bibliotece
Filia nr 3 01/12/2015Andrzejki w bibliotece – z wróżbami po świecie
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 30/11/2015Spotkanie z Aldoną Pydych dla dzieci i rodziców
Filia nr 10 27/11/2015„Nasz teatr lalek” – Teatr Cieni!
Filia nr 17 27/11/2015Poznajemy zawody - Spotkanie ze strażakami
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 26/11/2015Spotkanie z Markiem Piekarczykiem i prezentacja książki „Zwierzenia kontestatora”
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 25/11/2015Dyskusyjny Klub Książki
Biblioteka Główna – III piętro 25/11/2015Śląskie Forum Krajoznawcze
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 23/11/2015
Kalendarz
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
1
2
3
+
12:00 AM - 19 Opolska Jesień Literacka - PROGRAM
6:00 PM - Spotkanie z Cezarym Łazarewiczem
6
7
6:00 PM - Spotkanie z Moniką Śliwińską
6:00 PM - Spotkanie z Marzeną Mróz-Bajon
6:00 PM - FANTASTYCZNY KLUB DYSKUSYJNY
11
12
14
6:00 PM - Spotkanie z Eustachym Rylskim
16
6:00 PM - Spotkanie z Adrianą Jarosz
20
21
6:00 PM - Spotkanie z Agnieszką Gajewską
6:00 PM - Spotkanie z Katarzyną Zdanowicz
5:00 PM - Dyskusyjny Klub Książki
6:00 PM - Spotkanie z Sylwią Gawłowską
28
6:00 PM - Spotkanie z Jerzym Illgiem
6:00 PM - Spotkanie z Sylwią Stano
6:00 PM - Fajne komplety Jacka Podsiadły
6:00 PM - Spotkanie z Walterem Pyką
6:00 PM - Spotkanie z Zośką Papużanką
4
5