Drodzy Czytelnicy!
Otwarte placówki Miejskiej Biblioteki Publicznej:
- Filia nr 1 i 2 (ul. A. Dambonia 169),
- Filia nr 3 (ul. Bielska 1),
- Filia nr 4 (ul. Książąt Opolskich 48-50),
- Filia nr 5 (ul. Chabrów 58),
- Filia nr 6 (ul. Jagiellonów 4),
- Filia nr 7 (ul. M. Rodziewiczówny 13),
- Filia nr 8 (Plac Klasztorny 8A),
- Filia nr 10 (ul. Buhla 5),
- Filia nr 15 (ul. Młodej Polski 4),
- Filia nr 17 (ul. Skautów Opolskich 10) – otwarcie 2 czerwca
- Filia nr 18 (ul. Oświęcimska 90),
- Filia nr 21 (ul. B. Wyszomirskiego 7),
- Oddział Dziecięco Młodzieżowy (pl. Kopernika 10).
Filie nr 14 i 19 pozostają zamknięte do odwołania.
Godziny otwarcia placówek
Filia nr 1 i 2 (ul. A. Dambonia 169)
PONIEDZIAŁEK | 11:00 – 18:00 |
WTOREK | 11:00 – 16:00 |
ŚRODA | 11:00 – 18:00 |
CZWARTEK | 11:00 – 16:00 |
PIĄTEK | 11:00 – 18:00 |
SOBOTA | NIECZYNNE |
Filia nr 3 (ul. Bielska 1)
PONIEDZIAŁEK | 11:00 – 18:00 |
WTOREK | 11:00 – 16:00 |
ŚRODA | 11:00 – 18:00 |
CZWARTEK | 11:00 – 16:00 |
PIĄTEK | 11:00 – 18:00 |
SOBOTA | NIECZYNNE |
Filia nr 4 (ul. Książąt Opolskich 48-50)
PONIEDZIAŁEK | 11:00 – 18:00 |
WTOREK | 11:00 – 16:00 |
ŚRODA | 11:00 – 18:00 |
CZWARTEK | 11:00 – 16:00 |
PIĄTEK | 11:00 – 18:00 |
SOBOTA | NIECZYNNE |
Filia nr 5 (ul. Chabrów 58)
PONIEDZIAŁEK | 11:00 – 18:00 |
WTOREK | 11:00 – 16:00 |
ŚRODA | 11:00 – 18:00 |
CZWARTEK | 11:00 – 16:00 |
PIĄTEK | 11:00 – 18:00 |
SOBOTA | NIECZYNNE |
Filia nr 6 (ul. Jagiellonów 4)
PONIEDZIAŁEK | 11:00 – 18:00 |
WTOREK | 10:00 – 16:00 |
ŚRODA | 11:00 – 18:00 |
CZWARTEK | 10:00 – 16:00 |
PIĄTEK | 11:00 – 18:00 |
SOBOTA | NIECZYNNE |
Filia nr 7 (ul. M. Rodziewiczówny 13)
PONIEDZIAŁEK | 11:00 – 18:00 |
WTOREK | 11:00 – 16:00 |
ŚRODA | 11:00 – 18:00 |
CZWARTEK | 11:00 – 16:00 |
PIĄTEK | 11:00 – 18:00 |
SOBOTA | NIECZYNNE |
Filia nr 8 (Plac Klasztorny 8A)
PONIEDZIAŁEK | 12:00 – 19:00 |
WTOREK | NIECZYNNE |
ŚRODA | 9:00 – 13:00 |
CZWARTEK | NIECZYNNE |
PIĄTEK | 12:00 – 19:00 |
SOBOTA | NIECZYNNE |
Filia nr 10 (ul. Buhla 5)
PONIEDZIAŁEK | 11:00 – 14:00 |
WTOREK | NIECZYNNE |
ŚRODA | 11:00 – 15:00 |
CZWARTEK | 15:00 – 18:00 |
PIĄTEK | 09:00 – 17:00 |
SOBOTA | NIECZYNNE |
Filia nr 15 (ul. Młodej Polski 4)
PONIEDZIAŁEK | NIECZYNNE |
WTOREK | 12:00 – 18:00 |
ŚRODA | 14:00 – 17:00 |
CZWARTEK | 13:00 – 19:00 |
PIĄTEK | NIECZYNNE |
SOBOTA | NIECZYNNE |
Filia nr 17 (ul. Skautów Opolskich 10)
PONIEDZIAŁEK | 11:00 – 18:00 |
WTOREK | 11:00 – 16:00 |
ŚRODA | 11:00 – 18:00 |
CZWARTEK | 11:00 – 16:00 |
PIĄTEK | 11:00 – 18:00 |
SOBOTA | NIECZYNNE |
Filia nr 18 (ul. Oświęcimska 90)
PONIEDZIAŁEK | 15:00 – 19:00 |
WTOREK | 09:00 – 17:00 |
ŚRODA | 16:00 – 19:00 |
CZWARTEK | 10:00 – 14:00 |
PIĄTEK | NIECZYNNE |
SOBOTA | NIECZYNNE |
Filia nr 21 (ul. B. Wyszomirskiego 7)
PONIEDZIAŁEK | 15:00 – 20:00 |
WTOREK | 11:00 – 16:00 |
ŚRODA | 16:00 – 20:00 |
CZWARTEK | NIECZYNNE |
PIĄTEK | NIECZYNNE |
SOBOTA | NIECZYNNE |
Oddział Dziecięco Młodzieżowy (pl. Kopernika 10)
PONIEDZIAŁEK | 11:00 – 18:00 |
WTOREK | 11:00 – 16:00 |
ŚRODA | 11:00 – 18:00 |
CZWARTEK | 11:00 – 16:00 |
PIĄTEK | 11:00 – 18:00 |
SOBOTA | NIECZYNNE |