Dziś w bibliotece
Tego nie kupisz w sklepie – Dzierganki Małgorzaty Szymańskiej
Filia nr 1 i 2 08/04/2024 - 14/06/2024„Wielkanoc w Maramuresz” – wystawa fotografii Katarzyny i Adama Wojcieszaków
Filia nr 4 12/04/2024 - 29/05/2024
Nadchodzące wydarzenia
Ogród, Wrony, Jestem głód – spotkanie autorskie z Petrą Dvořákovą tłumaczone na język polski
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 16/05/2024Hiszpania: wytchnienie na Costa Blanca - spotkanie podróżnicze z Lilą Cieślar
Filia nr 4 17/05/2024Sobota z Mamą i Tatą
Biblioteka Główna – Wypożyczalnia dla Dzieci (Pokój Bajek) 18/05/2024NUTKI NA REGALE – cykliczne zajęcia umuzykalniająco-literackie
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 20/05/2024Słucham – Czytam – Tworzę
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 21/05/2024Słucham – Czytam – Tworzę
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 22/05/2024Warsztaty tworzenia zinów
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 23/05/2024Gramy razem! – gry planszowe w MBP
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 24/05/2024Filia4Travellers – podróżniczy panel dyskusyjny: CHORWACJA
Filia nr 4 24/05/2024Sobota z Mamą i Tatą
Biblioteka Główna – Wypożyczalnia dla Dzieci (Pokój Bajek) 25/05/2024Brzdąca hece w bibliotece
Biblioteka Główna – Wypożyczalnia dla Dzieci (Pokój Bajek) 28/05/2024
Wydarzenia archiwalne
Warsztaty tworzenia zinów
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 14/03/2024FANTASTYCZNY KLUB DYSKUSYJNY
Biblioteka Główna – III piętro 13/03/2024Słucham – Czytam – Tworzę
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 13/03/2024Spotkanie z Mariuszem Muszczyńskim
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 12/03/2024Słucham – Czytam – Tworzę
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 12/03/2024"Siedem życzeń. Rozmowy o źródłach nadziei" – spotkanie z Katarzyną Kasią i Grzegorzem Markowskim
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 09/03/2024Sobota z Mamą i Tatą
Biblioteka Główna – Wypożyczalnia dla Dzieci (Pokój Bajek) 09/03/2024WIECZÓR DZIKIEJ PRZYRODY (i dobrych ludzi)
Filia nr 4 08/03/2024
Kalendarz
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
1
2
3
+
12:00 AM - 19 Opolska Jesień Literacka - PROGRAM
6:00 PM - Spotkanie z Cezarym Łazarewiczem
6
7
6:00 PM - Spotkanie z Moniką Śliwińską
6:00 PM - Spotkanie z Marzeną Mróz-Bajon
6:00 PM - FANTASTYCZNY KLUB DYSKUSYJNY
11
12
14
6:00 PM - Spotkanie z Eustachym Rylskim
16
6:00 PM - Spotkanie z Adrianą Jarosz
20
21
6:00 PM - Spotkanie z Agnieszką Gajewską
6:00 PM - Spotkanie z Katarzyną Zdanowicz
5:00 PM - Dyskusyjny Klub Książki
6:00 PM - Spotkanie z Sylwią Gawłowską
28
6:00 PM - Spotkanie z Jerzym Illgiem
6:00 PM - Spotkanie z Sylwią Stano
6:00 PM - Fajne komplety Jacka Podsiadły
6:00 PM - Spotkanie z Walterem Pyką
6:00 PM - Spotkanie z Zośką Papużanką
4
5