Wczytuję mapę...

Hiszpania: wytchnienie na Costa Blanca – spotkanie podróżnicze z Lilą Cieślar

Data i godzina wydarzenia
17/05/2024, godz. 18:00

Lokalizacja
Filia nr 4

Kategoria
Spotkanie

Hiszpania: wytchnienie na Costa Blanca - spotkanie podróżnicze z Lilą Cieślar

Hiszpania: wytchnienie na Costa Blanca – spotkanie podróżnicze z Lilą Cieślar
Filia nr 4 MBP, ul. Książąt Opolskich 48-50
17 maja 2024 r. (piątek), godz. 18:00

wstęp wolny

Zapraszamy na spacer wybrzeżem i uliczkami miasteczek na Costa Blanca. Zobaczycie kolorowe kamieniczki Villajoyosa, wzgórze pokryte białymi domkami w Altei oraz Tabarcę, malutką wyspę na Morzu Śródziemnym. Posłuchacie opowieści o tym, gdzie koniecznie zajrzeć, wybierając się do Hiszpanii, i na co zwrócić uwagę, by poczuć jej prawdziwy smak. Czym jest turrón i czy Hiszpanie słyną z czekolady? Wspólnie zanurzymy się w śródziemnomorskiej atmosferze, by nastroić się do nadchodzącego sezonu letniego.

LILA CIEŚLAR – zafascynowana Hiszpanią od młodzieńczych lat, związana z uczeniem języków (angielski i hiszpański). Zajmowała się teambuldingiem, komunikacją i rozwojem pracowników, pozyskując środki finansowe na szkolenia. Aktualnie pracuje jako community manager przy międzynarodowym projekcie, a w ramach dalszego rozwoju swojej pasji prowadzi grupę na FB, gdzie dzieli się praktycznymi wskazówkami na temat wyjazdów do Hiszpanii i zabiera tam chętne kobiety na 'wytchnienie’, czyli kilka dni zwiedzania i relaksu.

Regularnie pisze artykuły, jest autorką książki „Jak nie zostać krową”, jej najnowsza propozycja to interaktywny e-book z opowiadaniami do relaksacji i zasypiania, opartymi o topografię wybrzeża Costa Blanca. Spełnia się jako mama i żona, mieszka w Opolu.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/466488012477686