Dziś w bibliotece
Ziny z wakacji – warsztaty tworzenia zinów
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 15/07/2024ŚWIATŁO I CIEŃ / FORMA I KOLOR - wystawa malarstwa Małgorzaty Domańskiej
Biblioteka Główna – Galeria Zamostek 15/07/2024 - 27/07/2024Święto Narodowe Francji
brak lokacji 15/07/2024Wakacje 2024
brak lokacji 24/06/2024 - 30/08/2024Fanaberie – wystawa malarstwa Renaty Blicharz
Filia nr 17 03/07/2024 - 31/07/2024
Nadchodzące wydarzenia
Damy i DeMony – wystawa rysunków Anny Baryłowicz
Biblioteka Główna – Fotogaleria 17/07/2024 - 01/08/2024Gramy razem! – gry planszowe w MBP
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 19/07/2024Warsztaty ceramiczne
Biblioteka Główna – Hol 19/07/2024Ziny z wakacji – warsztaty tworzenia zinów
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 22/07/2024Myśl Życiodajnie - wieczór autorski i warsztaty uważności z Piotrem Zawadzkim
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 22/07/2024Zacznij żyć własnym życiem - spotkanie z Danutą Hasiak
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 24/07/2024Turniej MTG Prerelease - Bloomburrow
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 27/07/2024Ziny z wakacji – warsztaty tworzenia zinów
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 29/07/2024Pasja malowania – wystawa sekcji plastycznej „Akwarele”
Biblioteka Główna – Galeria Zamostek 29/07/2024 - 24/08/2024Warsztaty ceramiczne
Biblioteka Główna – Hol 09/08/2024Dyskusyjny Klub Stephena Kinga - Cujo
Biblioteka Główna – Mediateka 21/08/2024
Wydarzenia archiwalne
Sobota z Mamą i Tatą
Biblioteka Główna – Wypożyczalnia dla Dzieci (Pokój Bajek) 22/04/2023Roślinne wymianki
Filia nr 4 22/04/2023Magic: The Gathering w formacie Two-Headed Giant Artisan EDH
Biblioteka Główna – Galeria Zamostek 22/04/2023O czym myślą bratki? – warsztaty dla dzieci
Filia nr 4 22/04/2023Jak z bajki – sobotnie spotkania z muzyką i literaturą
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 22/04/2023Obchody 80. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim
brak lokacji 19/04/2023Polskie ślady w Niemczech – spotkanie z drem Andrzejem Kałużą
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 18/04/2023
Kalendarz
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
1
2
3
+
12:00 AM - 19 Opolska Jesień Literacka - PROGRAM
6:00 PM - Spotkanie z Cezarym Łazarewiczem
6
7
6:00 PM - Spotkanie z Moniką Śliwińską
6:00 PM - Spotkanie z Marzeną Mróz-Bajon
6:00 PM - FANTASTYCZNY KLUB DYSKUSYJNY
11
12
14
6:00 PM - Spotkanie z Eustachym Rylskim
16
6:00 PM - Spotkanie z Adrianą Jarosz
20
21
6:00 PM - Spotkanie z Agnieszką Gajewską
6:00 PM - Spotkanie z Katarzyną Zdanowicz
5:00 PM - Dyskusyjny Klub Książki
6:00 PM - Spotkanie z Sylwią Gawłowską
28
6:00 PM - Spotkanie z Jerzym Illgiem
6:00 PM - Spotkanie z Sylwią Stano
6:00 PM - Fajne komplety Jacka Podsiadły
6:00 PM - Spotkanie z Walterem Pyką
6:00 PM - Spotkanie z Zośką Papużanką
4
5