Zacznij żyć własnym życiem – spotkanie z Danutą Hasiak

Dla dorosłych, Spotkanie

Dostępność

Dostosowane dla wózków inwalidzkich

Wydarzenie dostosowane do osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

Zacznij żyć własnym życiem - spotkanie z Danutą Hasiak

Zacznij żyć własnym życiem – spotkanie z Danutą Hasiak
24 lipca 2024 | 17:00
sala konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

Zacznij żyć własnym życiem to spotkanie z kobietami, które chcą poznać własne „Ja” bez upiększania. Każda z uczestniczek spotkania będzie miała okazję sprawdzić, na ile zna samą siebie. Odpowiedzą sobie na specjalnie przygotowane przez trenerkę pytania. Będzie to punktem wyjścia do zmiany sposobu myślenia o sobie.

To najważniejsze wsparcie, gdy podejmujemy decyzję powrotu „ku sobie”. By iść przez życie w swoich butach, czerpiąc siłę z przeszłości. Zaczynając ze spokojem w sercu kreować swoją przyszłość „tu i teraz”. Na swoich warunkach, z  poczuciem wartości, które daje siłę i odwagę. Nie wierząc w cud. Sięgając tylko po swoje, co daje kobiece spełnione życie.

– Danuta Hasiak

Danuta Hasiak – trenerka Pozytywnego Myślenia, Life Coach ICI, mówczyni motywacyjna. Autorka dwóch tomików poezji: „Moja mała wolność” oraz „Przymierzalnia skrzydeł”. W 2018 roku napisała książkę „Sięgaj po swoje”. Stworzyła Małą Akademię Poezji – warsztaty poetyckie dla dzieci, gdzie lekkim, poetyckim językiem rozmawia z dziećmi o ich wartościach, radościach, smutkach i marzeniach. Na co dzień żona i mama dwóch dorosłych synów, zakochana w swoim życiu i otaczającym ją pięknie przyrody. Jej motto życiowe brzmi: „Wszystko w życiu jest po coś”.