Wczytuję mapę...

W godzinę dookoła Australii – spotkanie z podróżnikami Magdaleną Gumowską i Mariuszem Łapińskim

Data i godzina wydarzenia
21/04/2023, godz. 17:00

Lokalizacja
Filia nr 4

Kategoria
Spotkanie

W godzinę dookoła Australii – spotkanie z podróżnikami Magdaleną Gumowską i Mariuszem Łapińskim

W godzinę dookoła Australii – spotkanie z podróżnikami Magdaleną Gumowską i Mariuszem Łapińskim (DobrzePojechane.pl)
Filia nr 4 MBP, ul. Książąt Opolskich 48-50
21 kwietnia 2023 (piątek), godz. 17:00
wstęp wolny

 

Ponad 34 tysiące przebytych kilometrów i 6 miesięcy w podróży. Australia zjechana wzdłuż wybrzeży, od miasta do miasta, z licznymi wypadami w głąb interioru. Plaże, góry, parki narodowe, tropikalne lasy deszczowe, pustynne bezkresy! Pory roku – na opak, odległości – ogromne, zwierzęta – cudaczne!

Zapraszamy na spotkanie z Magdaleną Gumowską i Mariuszem Łapińskim, twórcami kanału Dobrze Pojechane na YouTube oraz autorami książek podróżniczych, którzy podczas tego piątkowego popołudnia zabiorą Was w podróż „W godzinę dookoła Australii”. Usłyszycie mnóstwo niezwykłych faktów na temat tego fascynującego kraju, największej wyspy świata i najstarszego kontynentu w jednym. Nasi goście podzielą się historiami, zdjęciami i ciekawostkami z wyprawy – zakręci Wam się w głowie!

Tę parę już znacie – opowiadali już kiedyś u nas o Singapurze. „W godzinę dookoła Australii” to ich flagowa prelekcja, za którą otrzymali nagrodę publiczności jako Najlepsi Prelegenci na X edycji Wrocławskiego Festiwalu Podróżniczego Równoleżnik Zero.

Czy można w godzinę przemierzyć Australię? Sprawdźcie sami! 

Spod ręki Mariusza wyszła do tej pory książka „Nie daj się zjeść Australii”, niedawno ukazał się ich wspólny tytuł „Zwrotnik Dzioborożca”. Obydwie książki będziecie mogli zakupić po spotkaniu.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/153053211008775/?ref=newsfeed