Dyskusyjny Klub Stephena Kinga – Cujo

Spotkanie

Dostępność

Dostosowane dla wózków inwalidzkich

Wydarzenie dostosowane do osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

Dyskusyjny Klub Stephena Kinga - Cujo

Dyskusyjny Klub Stephena Kinga – Cujo
Mediateka, II piętro MBP
21 sierpnia, godzina 18:00
Wstęp wolny

Dyskusyjny Klub Stephena Kinga to idealne miejsce dla fanów literatury Króla Horroru. Raz w miesiącu spotykamy się, by porozmawiać o książkach, filmach, scenariuszach i wszystkim innym, co związane jest z Kingiem. Nie obowiązują żadne zapisy, nie narzucamy tematów, a wszystko ma formę luźnej dyskusji. Cujo to już powieść-legenda. Któż nie kojarzy morderczego bernardyna i mrożących krew w żyłach okoliczności, w których objawi się jego wścieklizna. Równie kultowy stał się również film z 1983 roku, który jeszcze bardziej utrwalił wizerunek krwiożerczego psa w popkulturze. Jest co czytać, jest co oglądać… i jest o czym rozmawiać! Bardzo serdecznie Was zapraszamy, szczególnie jeśli jesteście fanami Króla, a jeśli nie… Cóż, najwyższa pora nimi zostać!