Dziś w bibliotece
Ziny z wakacji – warsztaty tworzenia zinów
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 01/07/2024Wakacje 2024
brak lokacji 24/06/2024 - 30/08/2024
Nadchodzące wydarzenia
Fanaberie – wystawa malarstwa Renaty Blicharz
Filia nr 17 03/07/2024 - 31/07/2024Ziny z wakacji – warsztaty tworzenia zinów
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 08/07/2024Magic: The Gathering – Commander
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 13/07/2024Ziny z wakacji – warsztaty tworzenia zinów
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 15/07/2024ŚWIATŁO I CIEŃ / KOLOR I FORMA - wystawa malarstwa Małgorzaty Domańskiej
Biblioteka Główna – Galeria Zamostek 15/07/2024 - 27/07/2024Damy i DeMony – wystawa rysunków Anny Baryłowicz
Biblioteka Główna – Fotogaleria 17/07/2024 - 01/08/2024Gramy razem! – gry planszowe w MBP
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 19/07/2024Ziny z wakacji – warsztaty tworzenia zinów
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 22/07/2024Zacznij żyć własnym życiem - spotkanie z Danutą Hasiak
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 24/07/2024Turniej MTG Prerelease - Bloomburrow
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 27/07/2024Ziny z wakacji – warsztaty tworzenia zinów
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 29/07/2024
Wydarzenia archiwalne
Pierwszy dzień V Opolskiego Festiwalu Podróżniczego
Filia nr 4 25/03/2019Południe i zmierzch – spotkanie z Elżbietą Lisak-Dudą
Biblioteka Główna – Galeria Zamostek 25/03/2019Kamishibai
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 25/03/2019WIELKOPOSTNE WYKŁADY OTWARTE
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 23/03/2019Światowy Dzień Wody w MBP
Biblioteka Główna – Wypożyczalnia dla Dzieci (Pokój Bajek) 23/03/2019Sowa – kontrowersyjna i nietypowa – garść wiedzy przed Nocą Sów 2019
Filia nr 4 22/03/2019Jakucja. Biegun zimna / Film „Ága” i spotkanie podróżnicze z dr Künnej Takaahaj
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 21/03/2019DZIEŃ PRZYJAŹNI POLSKO-WĘGIERSKIEJ
brak lokacji 20/03/2019 - 22/03/2019Wiosna kobiet w Opolu - ciało i umysł w równowadze
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 19/03/2019MBP dla Katedry
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 18/03/2019
Kalendarz
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
1
2
3
+
12:00 AM - 19 Opolska Jesień Literacka - PROGRAM
6:00 PM - Spotkanie z Cezarym Łazarewiczem
6
7
6:00 PM - Spotkanie z Moniką Śliwińską
6:00 PM - Spotkanie z Marzeną Mróz-Bajon
6:00 PM - FANTASTYCZNY KLUB DYSKUSYJNY
11
12
14
6:00 PM - Spotkanie z Eustachym Rylskim
16
6:00 PM - Spotkanie z Adrianą Jarosz
20
21
6:00 PM - Spotkanie z Agnieszką Gajewską
6:00 PM - Spotkanie z Katarzyną Zdanowicz
5:00 PM - Dyskusyjny Klub Książki
6:00 PM - Spotkanie z Sylwią Gawłowską
28
6:00 PM - Spotkanie z Jerzym Illgiem
6:00 PM - Spotkanie z Sylwią Stano
6:00 PM - Fajne komplety Jacka Podsiadły
6:00 PM - Spotkanie z Walterem Pyką
6:00 PM - Spotkanie z Zośką Papużanką
4
5