Dziś w bibliotece
Wakacje 2024
brak lokacji 24/06/2024 - 30/08/2024
Nadchodzące wydarzenia
Ziny z wakacji – warsztaty tworzenia zinów
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 01/07/2024Fanaberie – wystawa malarstwa Renaty Blicharz
Filia nr 17 03/07/2024 - 31/07/2024Ziny z wakacji – warsztaty tworzenia zinów
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 08/07/2024Magic: The Gathering – Commander
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 13/07/2024Ziny z wakacji – warsztaty tworzenia zinów
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 15/07/2024ŚWIATŁO I CIEŃ / KOLOR I FORMA - wystawa malarstwa Małgorzaty Domańskiej
Biblioteka Główna – Galeria Zamostek 15/07/2024 - 27/07/2024Damy i DeMony – wystawa rysunków Anny Baryłowicz
Biblioteka Główna – Fotogaleria 17/07/2024 - 01/08/2024Gramy razem! – gry planszowe w MBP
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 19/07/2024Ziny z wakacji – warsztaty tworzenia zinów
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 22/07/2024Zacznij żyć własnym życiem - spotkanie z Danutą Hasiak
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 24/07/2024Turniej MTG Prerelease - Bloomburrow
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 27/07/2024
Wydarzenia archiwalne
FANTASTYCZNY KLUB DYSKUSYJNY
Biblioteka Główna – III piętro 10/02/2016Spotkanie z Romanem Sękowskim i Olgierdem Kniejskim
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 10/02/2016Warsztaty kroszonkarskie
Filia nr 15 10/02/2016 - 12/02/2016"Halo" - wystawa Pauliny Ptaszyńskiej
Biblioteka Główna – Galeria Zamostek 09/02/2016 - 26/02/2016Podróże Opolan - dalekie i bliskie
Filia nr 4 08/02/2016Spotkanie z Piotrem Goćkiem
Biblioteka Główna – Galeria Zamostek 04/02/2016Spotkanie z Jackiem Cieleckim i prezentacja książki ,,Nadzieja wdeptana w błoto - historia 20. Dywizji Grenadierów SS październik '44 - maj '45"
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 03/02/2016Language Zone
Biblioteka Główna – III piętro 02/02/2016"Tylko krajobraz" - wystawa Oksany Harbuzovej
Biblioteka Główna – Fotogaleria 02/02/2016 - 15/02/2016Grudzicki Klub Książki
Filia nr 15 01/02/2016„Nasz teatr lalek” – Maski
Filia nr 17 30/01/2016
Kalendarz
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
31
1
2
12:00 AM - 20 Opolska Jesień Literacka - PROGRAM
6
6:00 PM - FANTASTYCZNY KLUB DYSKUSYJNY
11
10:30 AM - Turniej MTG Prerelease Brother's War
13
20
22
5:00 PM - BAL ANDRZEJKOWY
27
6:00 PM - 20 OJL / Spotkanie z Ryszardem Krynickim
5:00 PM - Dyskusyjny Klub Książki
12:00 AM - Konkurs plastyczny „Moje Święta w Bullerbyn”
5:30 PM - W rolach głównych: PTAKI
3
4