Wczytuję mapę...

Warsztaty z Jadwigą Kander i Leorą Leon

Data i godzina wydarzenia
14/09/2018, godz. 16:00 - 15/09/2018

Lokalizacja
Biblioteka Główna - Sala konferencyjna

Kategoria
Spotkanie

Warsztaty z Jadwigą Kander i Leorą Leon
Zapraszamy na warsztaty z Jadwigą Kander i Leorą Leon

Dwa uzupełniające się spotkania łączą historie silnych kobiet, które wykorzystały przeciwności losu i przedzierając się przez dżunglę życia, przemieniły swoją wewnętrzną energię w działanie. Nie zgadzały się na pozycję ofiary, a zamiast tego postanowiły wykorzystać swoją kreatywność. Udało im się to dzięki pielęgnacji trzech obszarów życia: aspektu bycia poprzez uprawianie medytacji, rozwijanie uważności i świadomości; emocji przez praktykowanie bezwarunkowej miłości i współczucia dla wszystkich istot oraz elementu działania, czyli kreowania własnej rzeczywistości według swoich pragnień. Kontrola tych obszarów pozwoliła im wieść szczęśliwe życie, doceniać wszystko to, co posiadają, a każde bolesne doświadczenie przyjmować jako kolejną lekcję.

 

Na poniższe spotkania i warsztaty obowiązują zapisy!
Limit miejsc jest ograniczony. 
Spotkanie i warsztaty z Jadwigą Kander – limit miejsc 100 osób / 14.09 (piątek), godz. 18:00
Spotkanie medytacyjne z Leorą Leon – limit miejsc 100 osób / 15.09 (sobota), godz. 16:00

Limit miejsc na oba warsztaty został już wyczerpany. 

 

 

 

Jak zdobyć pewność siebie i żyć z pasją
Spotkanie i warsztaty z Jadwigą Kander
14.09.2018 (piątek), godz. 18:00
Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

Wstęp wolny

 

Jadwiga Kander – certyfikowany coach, trener rozwoju osobistego. W wieku 52 lat porzuciła lukratywną posadę w korporacji, aby realizować marzenia. Mieszka pomiędzy Polską, Tajlandią a USA łącząc dalekowschodnią filozofię życia z zachodnią kulturą sukcesu. Wspiera ludzi, aby stawali się osobami, jakimi chcą być.

Podczas warsztatów Jadwigi Kender uczestnicy będą mieli okazję poznać proste, skuteczne narzędzia, których zastosowanie w szybki sposób pozwoli na poprawę jakości życia. Dowiedzą się, jak można uporać się z brakiem pewności siebie, który sprawia, że często wycofujemy się, przyjmujemy pasywną postawę, a życiowe szanse i okazje zostają niewykorzystane. Nie będzie to wiedza tylko teoretyczna, ponieważ Jadwiga Kander zdradzi również, jak zastosować otrzymane narzędzia, aby poprawić relacje w pracy i na płaszczyźnie prywatnej.

 

Kochaj najpierw siebie, zmień swoje życie
Spotkanie medytacyjne z Leorą Leon

15.09.2018 (sobota), godz. 16:00
Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

Wstęp wolny

 

Leora Leon – life coach oraz międzynarodowa mówczyni motywacyjna. Wydała książkę A Sand Fundation (2016). W swoim burzliwym życiu nauczyła się radzić z wszelkimi próbami i trudnościami: doświadczyła przemocy domowej, pokonała raka oraz podjęła opiekę nad synem cierpiącym na głęboki autyzm. Nigdy się nie poddała, a dzięki determinacji i edukacji oraz ćwiczeniom poznała sekrety dążenia do szczęśliwego i pomyślnego życia. W 2017 autorka odwiedziła Polskę a jej wykład „Love yourself first, change your life” w Opolskim Amfiteatrze cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Spotkanie z Leorą Leon, przybierze formę nie tyko wykładu, ale także warsztatów medytacyjnych, wykorzystujących metodę „life past regression”. Trenerka poprowadzi uczestników w taki sposób, aby dokonali podróży do swoich poprzednich żyć, zrozumieli powody swojego cierpienia oraz doświadczenia z dzieciństwa – połączyli te fakty w całość pozwalającą zrozumieć, dlaczego ich życie jest takie, a nie inne. Sesja ma na celu pomóc uczestnikom poczuć spokój, klarowność i pewność, że wszystko może się zacząć układać lepiej.

„Life past regression” – to technika wykorzystująca hipnozę, dzięki  podejściu znanemu jako „terapia z przeszłości”. Uczestnicy odzyskują własne wspomnienia z poprzednich wcieleń. Amerykański psychoterapeuta, dr Brian L. Weiss twierdzi, że od roku 1980 przeprowadził regresje hipnotyczne ponad 4000 pacjentów. Psychiatra broni regresji hipnotycznej jako formy terapii, twierdząc, że wiele fobii i chorób ma swoje korzenie w poprzednich wcieleniach, a doświadczenie ich przez pacjenta może mieć efekt terapeutyczny. Leora Leon studiowała „terapię regresji w przeszłości” w Omega Center w Rhinebeck (Nowy Jork). Otrzymała certyfikat z rąk dra Brian’a L. Weissia, bestsellerowego autora książki Many Lives, Many Masters.