Spotkanie klubu Toastmasters Opole

Spotkanie klubu Toastmasters Opole

14 września 2015, godz. 18.30

Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

Najbliższe spotkanie klubu Toastmasters Opole odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Opolscy mówcy będą rozwijać umiejętności liderskie oraz komunikacyjne.

Pamiętasz swoje pierwsze słowo wypowiedziane przed dużą grupą ludzi?

Pamiętasz tę pustkę w głowie i stres, gdy oczy całej widowni zwrócone są w twoją stronę?

Członkowie klubu Toastmasters Opole pamiętają swoje pierwsze słowo bardzo wyraźnie (u większości było to „yyyy”). Dlatego regularnie podczas cotygodniowych spotkań wypowiadają kolejne słowa. Zyskują pewność siebie, z większą dokładnością układają słowa w trafne zdania, dbają o płynność swojej mowy i świadomie używają mowy ciała. Pierwsze słowa nie muszą być idealne, ale życie zawsze daje nam drugą szansę – wykorzystaj ją.

Toastmasters to międzynarodowa organizacja non-profit, która zrzesza osoby chcące rozwijać umiejętności mówcy oraz liderskie. Na spotkania uczęszczają przedstawiciele biznesu, dziennikarze, trenerzy, informatycy, prawnicy oraz wszyscy ci, którzy wiedzą, że umiejętna komunikacja jest niezbędna w życiu zawodowym oraz osobistym. Mimo że dzieli nas wiek, doświadczenia czy wykonywane zawody łączy nas ciągła chęć rozwoju.

Klub to największa organizacja non-profit na świecie, która pomaga rozwijać umiejętności komunikacyjne oraz liderskie. Obecnie ponad 300 tysięcy Toastmasterów doskonali swój warsztat w około 14 tysiącach klubów w 122 krajach.