Wczytuję mapę...

Kurs fotografii dla znających podstawy – prowadzenie: Rafał Mielnik

Data i godzina wydarzenia
09/09/2016, godz. 17:30 - 04/11/2016

Lokalizacja
Filia nr 4

Kategoria
Spotkanie

Kurs fotografii dla znających podstawy – prowadzenie: Rafał Mielnik

Kurs fotografii dla znających podstawy – prowadzenie: Rafał Mielnik

Filia nr 4 MBP, ul. Książąt Opolskich 48-50

Pięć spotkań: 9 i 16 września, 7 i 14 października oraz 4 listopada 2016

koszt: 150 zł

 

Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu zaprasza wszystkich miłośników fotografii na drugą edycję kursu fotograficznego, prowadzonego przez Rafała Mielnika.

Podczas poprzedniej edycji kursu uczestnicy poznawali podstawy fotografowania: kadrowanie, kompozycję, szczegóły techniczne (przesłona, czas naświetlania, głębia ostrości itp.)
Obecny kurs będzie kontynuacją poprzedniego i jego tematyka będzie skupiać się na technikach fotografii: m. in. pejzażu, portrecie, dynamicznych kadrach, długiej ekspozycji.

Kurs skierowany jest do wszystkich, którzy mają opanowane podstawy fotografii, znają zasady obsługi aparatu i trybów manualnych, ale czują potrzebę dalszego doskonalenia swoich umiejętności.

Zajęcia będą trwały przez pięć piątkowych wieczorów w godzinach 17:30–19:00. Daty spotkań: 9 i 16 września, 7 i 14 października, 4 listopada.

Przewidziane są zarówno teoria jak i praktyka – również wyjścia w plener i omawianie postępów uczestników. Zajęcia prowadzone są w małej grupie, a wiedza podana jest w łatwy i przystępny sposób.

Opłata za kurs wynosi 150 zł. Zapisy odbywają się w siedzibie Filii nr 4.

Szczegółowych informacji udzielają dyżurujący bibliotekarze Filii nr 4 MBP przy ul. Książąt Opolskich 48-50 (Rondo) lub pod numerem telefonu 512 370 509.

Rafał MIELNIK – od ponad 20 lat zajmuje się fotografią. Przez 16 lat pracował w opolskim oddziale Gazety Wyborczej. Kilkanaście lat fotografował spektakle w Teatrze im. Jana Kochanowskiego, współpracował też z Opolskim Teatrem Lalki i Aktora oraz Teatrem Jednego Wiersza. Jego zdjęcia ukazują się w największych tygodnikach i miesięcznikach w Polsce, takich jak: Rzeczpospolita, Polityka, Wprost, Newsweek, Przekrój, Viva, a także Scena, Didaskalia, Dialog.