Spotkanie z Agnieszką Bendkowską

14/05/2024, godz. 12:00

Dla młodzieży, Spotkanie

Pętla indukcyjna

Wydarzenie odbywa się z wykorzystaniem pętli indukcyjnej do transmisji sygnału audio.

Dostosowane dla wózków inwalidzkich

Wydarzenie dostosowane do osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

Spotkanie z Agnieszką Bendkowską

14 maja 2024, g. 12:00
sala konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

Prowadzenie: Katarzyna Zawadzka

Na spotkanie obowiązują zapisy: tel. 77 454 80 30, wew. 302

Agnieszka Bendkowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych bookstagramerek, specjalistką od bookmediów, promotorką oraz popularyzatorką literatury dla młodzieży i dorosłych. W sieci działa już ponad 5 lat i uwielbia miejsce, które udało jej się stworzyć, chociaż myślała, że to będzie chwilowa przygoda. Kocha różowy kolor, a dzień bez książki to dla niej dzień stracony! Krwawe thrillery lubi tak samo mocno, jak słodkie romanse czy otulające młodzieżówki. Największe blogowe marzenie? Żeby inni pokochali literaturę tak samo mocno jak ona.

Instagram: @pinklife

Wydarzenie realizowane w ramach Tygodnia Bibliotek, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.