Wczytuję mapę...

Dzień Kota w bibliotece

Data i godzina wydarzenia
17/02/2023, godz. 18:00

Lokalizacja
Filia nr 4

Kategoria
Spotkanie

Dzień Kota w bibliotece

Dzień Kota w bibliotece
Filia nr 4 MBP, ul. Książąt Opolskich 48-50
17 lutego 2023 (piątek), godz. 18:00
wstęp wolny

Co roku zapraszamy Was na wspólne celebrowanie Dnia Kota i w tym roku nie może być inaczej! Znowu będziecie mogli wziąć udział w warsztatach, spotkać się ze specjalistą, przygarnąć niespodzianki i wesprzeć potrzebujące zwierzęta.

Zaczynamy WARSZTATAMI!
O 17:00 będziecie mogli wziąć udział w zajęciach, na których nauczycie się tworzyć zabawki dla kotów. UWAGA! NA WARSZTATY OBOWIĄZUJĄ ZAPISY! Dzwońcie pod numer 512-370-509. Liczba miejsc ograniczona.

O 18:00 zapraszamy na SPOTKANIE ZE SPECJALISTKĄ OD ZACHOWAŃ ZWIERZĄT – behawiorystką Izabelą Rabendą ze Szkoły Pupila. Spotkanie będzie miało formę Q&A – nasza gościni będzie odpowiadała na Wasze pytania. Drapanie mebli? Pozakuwetowe incydenty? Miauczenie po nocach? Życie z kotem ma swoje blaski i cienie, ale kiedy jego występki stają się nie do zniesienia, warto zastanowić się, gdzie leży ich przyczyna.
Zadawajcie pytania, uczcie się od innych, dowiedzcie się, jak ułatwić życie sobie i swojemu kotu!

Wysłuchacie również krótkiej prelekcji o kocich gościnnych występach w Kinie Meduza. Kocia Kawiarnia Niebieski Kot też będzie miała dla Was niespodzianki!

I naj!najważniejsze! Całe wydarzenie jest organizowane przy OGROMNEJ pomocy wolontariuszek z Fundacji Fioletowy Pies, która pomaga skrzywdzonym przez człowieka zwierzętom. Bo o to chodzi w Dniu Kota: żeby przypomnieć, że nie wszystkie mruczki mają tyle szczęścia, co nasze domowe pieszczochy. I że jeśli my, kociarze i kociary, nie zwrócimy uwagi na los bezdomnych zwierząt, to nikt tego nie zrobi.

Dlatego jeśli chcielibyście jakoś pomóc Fundacji, to przynieście koce, karmę, zabawki – wszystko się przyda. Będziecie tez mogli wziąć udział w kiermaszu kocich gadżetów albo wrzucić coś do fundacyjnej puszki. Każda pomoc jest na wagę złota!

Zapraszamy na Dzień Kota do biblioteki! Miaaaauuuu!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1544172026080639