Dziś w bibliotece
NUTKI NA REGALE – cykliczne zajęcia umuzykalniająco-literackie
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 06/05/2024MONTOWNIA ZDROWIA
Filia nr 17 06/05/2024Tego nie kupisz w sklepie – Dzierganki Małgorzaty Szymańskiej
Filia nr 1 i 2 08/04/2024 - 14/06/2024„Wielkanoc w Maramuresz” – wystawa fotografii Katarzyny i Adama Wojcieszaków
Filia nr 4 12/04/2024 - 29/05/2024
Nadchodzące wydarzenia
Sobota z Mamą i Tatą
Biblioteka Główna – Wypożyczalnia dla Dzieci (Pokój Bajek) 18/05/2024NUTKI NA REGALE – cykliczne zajęcia umuzykalniająco-literackie
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 20/05/2024Słucham – Czytam – Tworzę
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 21/05/2024Słucham – Czytam – Tworzę
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 22/05/2024Warsztaty tworzenia zinów
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 23/05/2024Gramy razem! – gry planszowe w MBP
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 24/05/2024Filia4Travellers – podróżniczy panel dyskusyjny: CHORWACJA
Filia nr 4 24/05/2024Sobota z Mamą i Tatą
Biblioteka Główna – Wypożyczalnia dla Dzieci (Pokój Bajek) 25/05/2024Brzdąca hece w bibliotece
Biblioteka Główna – Wypożyczalnia dla Dzieci (Pokój Bajek) 28/05/2024Brzdąca hece w bibliotece
Biblioteka Główna – Wypożyczalnia dla Dzieci (Pokój Bajek) 28/05/2024Słucham – Czytam – Tworzę
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 28/05/2024
Wydarzenia archiwalne
NOC Z ANDERSENEM – „Bal na Wzgórzu Elfów”
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 05/04/2024 - 06/04/2024Rumunia – przyroda, przygoda i niesamowite przeżycia
Filia nr 4 05/04/2024Przybory – wystawa ilustracji Magdaleny Wosik
Biblioteka Główna – Mała Galeria (I piętro) 05/04/2024 - 30/04/2024„Kot w jednym bucie” – wystawa ilustracji Piotra Rychla
Biblioteka Główna – Fotogaleria 05/04/2024 - 30/04/2024Warsztaty tworzenia zinów
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 04/04/202420. Dni Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej // PROGRAM
brak lokacji 03/04/2024 - 30/04/2024Wystawa "Koronacja"
Biblioteka Główna – Hol 02/04/2024 - 15/04/2024Warsztaty tworzenia zinów
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 28/03/2024Słucham – Czytam – Tworzę
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 27/03/2024
Kalendarz
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
31
1
2
12:00 AM - 20 Opolska Jesień Literacka - PROGRAM
6
6:00 PM - FANTASTYCZNY KLUB DYSKUSYJNY
11
10:30 AM - Turniej MTG Prerelease Brother's War
13
20
22
5:00 PM - BAL ANDRZEJKOWY
27
6:00 PM - 20 OJL / Spotkanie z Ryszardem Krynickim
5:00 PM - Dyskusyjny Klub Książki
12:00 AM - Konkurs plastyczny „Moje Święta w Bullerbyn”
5:30 PM - W rolach głównych: PTAKI
3
4