Dziś w bibliotece
Tego nie kupisz w sklepie – Dzierganki Małgorzaty Szymańskiej
Filia nr 1 i 2 08/04/2024 - 14/06/2024„Wielkanoc w Maramuresz” – wystawa fotografii Katarzyny i Adama Wojcieszaków
Filia nr 4 12/04/2024 - 29/05/2024
Nadchodzące wydarzenia
MONTOWNIA ZDROWIA
Filia nr 17 06/05/2024NUTKI NA REGALE – cykliczne zajęcia umuzykalniająco-literackie
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 06/05/2024Słucham – Czytam – Tworzę
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 07/05/2024Maria Przebindowska: z Miłości do Ludzi z Miłości do Miasta / wystawa
Biblioteka Główna – Galeria Zamostek 07/05/2024 - 18/05/2024Jak powstaje książka? – warsztaty dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym
21. Tydzień Bibliotek Biblioteka Główna – Wypożyczalnia dla Dzieci (Pokój Bajek) 08/05/2024 - 15/05/2024Wystawa rękodzieła artystycznego Agaty Otto
Filia nr 17 08/05/2024 - 31/05/2024Kiermasz książki używanej
Biblioteka Główna – Hol 08/05/2024Słucham – Czytam – Tworzę
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 08/05/2024
Wydarzenia archiwalne
Warsztaty tworzenia bombek choinkowych
Filia nr 4 16/12/2017Świąteczna Kraina Uśmiechu - Magia Świąt czy Iluzja ?
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 16/12/2017JAK MOŻNA PRZENIEŚĆ ŚWIAT KSIĄŻKI DO DZIECIĘCEGO POKOJU
Filia nr 17 16/12/2017Pokaz dekoracji bożonarodzeniowych i warsztaty florystyczne
Biblioteka Główna – Hol 15/12/2017CUD NA ZIEMI NICZYJEJ - ROZEJM BOŻONARODZENIOWY
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 14/12/2017BAM! Biblioteczna Akademia Muzyczna
Biblioteka Główna – Wypożyczalnia dla Dzieci (Pokój Bajek) 14/12/2017FANTASTYCZNY KLUB DYSKUSYJNY
Biblioteka Główna – III piętro 13/12/2017Cykl Muzyczny: Elektronika z Detroit / wykład / mini-warsztaty
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 13/12/2017Konkurs recytatorski i pokaz talentów
Biblioteka Główna – Galeria Zamostek 13/12/2017Wykład z okazji 95. rocznicy wyboru Gabriela Narutowicza na Prezydenta RP
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 13/12/2017Language Zone
Biblioteka Główna – III piętro 12/12/2017
Kalendarz
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
1
2
3
+
12:00 AM - 19 Opolska Jesień Literacka - PROGRAM
6:00 PM - Spotkanie z Cezarym Łazarewiczem
6
7
6:00 PM - Spotkanie z Moniką Śliwińską
6:00 PM - Spotkanie z Marzeną Mróz-Bajon
6:00 PM - FANTASTYCZNY KLUB DYSKUSYJNY
11
12
14
6:00 PM - Spotkanie z Eustachym Rylskim
16
6:00 PM - Spotkanie z Adrianą Jarosz
20
21
6:00 PM - Spotkanie z Agnieszką Gajewską
6:00 PM - Spotkanie z Katarzyną Zdanowicz
5:00 PM - Dyskusyjny Klub Książki
6:00 PM - Spotkanie z Sylwią Gawłowską
28
6:00 PM - Spotkanie z Jerzym Illgiem
6:00 PM - Spotkanie z Sylwią Stano
6:00 PM - Fajne komplety Jacka Podsiadły
6:00 PM - Spotkanie z Walterem Pyką
6:00 PM - Spotkanie z Zośką Papużanką
4
5