Dziś w bibliotece
Tego nie kupisz w sklepie – Dzierganki Małgorzaty Szymańskiej
Filia nr 1 i 2 08/04/2024 - 14/06/2024„Wielkanoc w Maramuresz” – wystawa fotografii Katarzyny i Adama Wojcieszaków
Filia nr 4 12/04/2024 - 29/05/2024
Nadchodzące wydarzenia
Warsztaty tworzenia zinów
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 09/05/2024Polscy pancerniacy w bitwie o Monte Casino / konferencja popularnonaukowa
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 10/05/2024Sobota z Mamą i Tatą
Biblioteka Główna – Wypożyczalnia dla Dzieci (Pokój Bajek) 11/05/2024MONTOWNIA ZDROWIA
Filia nr 17 13/05/2024Spotkanie z Joanną Angiel i prezentacja albumu "Wisła"
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 13/05/2024Słucham – Czytam – Tworzę
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 14/05/2024Słucham – Czytam – Tworzę
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 15/05/2024Warsztaty tworzenia zinów
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 16/05/2024 - 23/05/2024Dyskusyjny Klub Stephena Kinga – „Podpalaczka”
Biblioteka Główna – Mediateka 16/05/2024
Wydarzenia archiwalne
Brzdąca hece w bibliotece
Biblioteka Główna – Wypożyczalnia dla Dzieci (Pokój Bajek) 30/04/2024Sobota z Mamą i Tatą
Biblioteka Główna – Wypożyczalnia dla Dzieci (Pokój Bajek) 27/04/2024Magic: The Gathering w formacie Commander
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 27/04/2024Warsztaty tworzenia zinów
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 25/04/2024Słucham – Czytam – Tworzę
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 24/04/2024Słucham – Czytam – Tworzę
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 23/04/2024Opole w starym kinie – pokaz filmów dokumentalnych
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 23/04/2024NUTKI NA REGALE – cykliczne zajęcia umuzykalniająco-literackie
Oddział Dziecięco-Młodzieżowy 22/04/2024VIII Spotkanie z Przyrodą
Biblioteka Główna – Sala konferencyjna 22/04/2024
Kalendarz
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
31
1
2
12:00 AM - 20 Opolska Jesień Literacka - PROGRAM
6
6:00 PM - FANTASTYCZNY KLUB DYSKUSYJNY
11
10:30 AM - Turniej MTG Prerelease Brother's War
13
20
22
5:00 PM - BAL ANDRZEJKOWY
27
6:00 PM - 20 OJL / Spotkanie z Ryszardem Krynickim
5:00 PM - Dyskusyjny Klub Książki
12:00 AM - Konkurs plastyczny „Moje Święta w Bullerbyn”
5:30 PM - W rolach głównych: PTAKI
3
4