Warsztaty kaligrafii japońskiej

23/09/2023, godz. 16:00

Pętla indukcyjna

Wydarzenie odbywa się z wykorzystaniem pętli indukcyjnej do transmisji sygnału audio.

Dostosowane dla wózków inwalidzkich

Wydarzenie dostosowane do osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

Warsztaty kaligrafii japońskiej

23.09.2023, g. 16:00
Sala Konferencyjna MBP w Opolu, ul. Minorytów 4

Warsztaty są objęte zapisami.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową na adres: mediateka@mbp.opole.pl

Bartosz Jankoś – lektor języka japońskiego; filolog japoński z przeszło 10-letnim doświadczeniem w nauczaniu. Uczyć zaczynał jeszcze w trakcie studiów. Od najmłodszych lat miał styczność z Japonią i Japończykami dzięki obozom opolskiej 107DH Powsinogi, na które od lat 80-tych uczęszczała rodzina z Tokio. Ukończył filologię japońską w Poznaniu, po czym wrócił do Opola i założył Wasshoi. Prowadził dużo zajęć otwartych związanych z Japonią i językiem w opolskich bibliotekach, w tym w oddziale głównym MBP oraz w Filii nr 4. Prywatnie jego pasją jest zbieranie podręczników do nauki japońskiego.