Wczytuję mapę...

Quiz filmowy „Stopklatka”

Data i godzina wydarzenia
18/02/2020, godz. 00:00 - 29/02/2020

Lokalizacja
brak lokacji

Kategoria
Dla młodzieży

Quiz filmowy „Stopklatka”

Quiz filmowy „Stopklatka”

Quiz skierowany jest do uczniów szkół średnich i ma na celu rozbudzenie w nich zainteresowania sztuką filmową. Quiz został stworzony na platformie Action Track i będzie miał charakter trzyetapowy. Na każdy etap złoży się 10 zagadek – uczestnicy będą musieli zgadnąć z jakiego filmu pochodzi wybrany przez nas kadr filmowy.  Będzie to test wyboru spośród trzech propozycji tytułów.

Etapy gry charakteryzują się różnymi poziomami trudności. Pierwszy etap dotyczy kina popularnego wśród młodzieży. Drugi, filmów ogólnie znanych, współczesnych. Trzeci, poświęcony będzie kinu reżyserskiemu i klasycznemu. Aby przejść do drugiego etapu gry, zawodnicy muszą zdobyć co najmniej 7/10 punktów w pierwszym etapie. Adekwatnie, aby przejść do trzeciego etapu gry, zawodnicy muszą zdobyć także 7/10 punktów w drugim etapie. Wśród uczestników, którzy najlepiej przeszli trzeci etap gry, rozlosowane zostaną nagrody: pakiety z filmami DVD.

Quiz trwa od 10 do 29 lutego czyli w czasie ferii zimowych. Rozgrywka odbywa się na terenie Mediateki. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 3 marca. Z nagrodzonymi skontaktujemy się mailowo.

Regulamin gry Stopklatka

Kod QR do aplikacji Action Track 

Kod QR quizu „Stopklatka”: