Wczytuję mapę...

Podnieś kotwicę – spotkanie z Jadwigą Michalak 

Data i godzina wydarzenia
26/03/2019, godz. 17:00

Lokalizacja
Filia nr 17

Kategoria
Spotkanie

Podnieś kotwicę – spotkanie z Jadwigą Michalak 

Podnieś kotwicę – spotkanie z Jadwigą Michalak 
26 marca 2019 (wtorek) / godz. 17:00 
Filia nr 17 MBP, ul. Skautów Opolskich 10 

wstęp wolny 

O książce

Czy masz tak, że wyznaczasz sobie jakiś cel: na przykład dobry związek, bardzo się starasz, robisz wszystko najlepiej jak umiesz, zaczyna się wspaniale, a kończy jak zwykle?
Albo zakładasz firmę, poświęcasz jej dużo czasu i energii, osiągasz dobre efekty, a kiedy oczekujesz pełnego rozwoju nagle coś zaczyna się dziać i zatrzymujesz się w miejscu?
Podobnie dzieje się w innych dziedzinach życia: finansach, w zdrowiu, relacjach, w przyjaźni, rodzinie czy odpoczynku. Nie wiesz, dlaczego tak się dzieje, bo przecież starasz się ze wszystkich sił, żeby było jak najlepiej, żeby osiągnąć swój wymarzony cel. Być może nie wiesz albo nie zdajesz sobie sprawy, że Twoim życiem rządzi podświadomość. To właśnie podświadomość decyduje o Twoich wyborach, relacjach i finansach – wpływa na Twoje zdrowie.

Książka Podnieś kotwicę zabierze Cię w podróż po meandrach podświadomości. Poznasz proste, a jednocześnie niezwykle skuteczne narzędzia do pracy.

 

Jadwiga Michalak – moim ogromnym marzeniem jest to, żeby jak najwięcej ludzi poznało siebie i odkryło niesamowity potencjał, jaki mają w sobie. Żebyśmy nauczyli się żyć zgodnie z wewnętrznym pragnieniem naszej duszy, w zgodzie i harmonii ze sobą i światem. Na warsztatach i spotkaniach indywidualnych dzielę się całą moją wiedzą i doświadczeniem i przynosi to niezwykłe zmiany w życiu moich klientów.