Odkrywanie Opolszczyzny – spotkanie z przewodnikiem PTTK Marcinem Nowakiem

Odkrywanie Opolszczyzny – spotkanie z przewodnikiem PTTK Marcinem Nowakiem

Filia nr 4 MBP, ul. Książąt Opolskich 48-50
24 czerwca 2024 (poniedziałek), godz. 18:00

Może i jesteśmy najmniejszym województwem, ale za to nigdy się nie nudzimy! Mamy zamki i pałace, piękne starówki w miastach, rzeki idealne do spływów, czyste jeziora wśród lasów, malownicze szlaki do wędrówek i trasy rowerowe…  I jakże skomplikowaną historię, po której zachowały się zabytki!

I wystarczy wyjść z domu, wsiąść na rower, wybrać się na przejażdżkę pociągiem – atrakcje naszego regionu są w zasięgu krótkiej wycieczki, na jedno popołudnie lub weekend. O tym, gdzie warto się wybrać, opowie Wam Marcin Nowak, licencjonowany przewodnik Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego. Spotykamy się tuz przed początkiem wakacji, żebyście te inspiracje, z którymi od nas wyjdziecie, mogli od razu wcielić w życie.

Wstęp wolny!

MARCIN NOWAK – przewodnik górski sudecki, przewodnik terenowy po województwie opolskim, przewodnik po Pradze i Czechach, pilot wycieczek, instruktor przewodnictwa, przewodnik po Karkonoskim Parku Narodowym i Ojcowskim Parku Narodowym (posiadane licencje), przodownik turystyki górskiej i kolarskiej PTTK oraz instruktor krajoznawstwa PTTK.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2536547380066168