Manga i anime – jak rozwijać zainteresowania czytelnicze u dzieci – spotkanie z Eweliną Sobolewską

20/10/2023, godz. 18:00

Pętla indukcyjna

Wydarzenie odbywa się z wykorzystaniem pętli indukcyjnej do transmisji sygnału audio.

Dostosowane dla wózków inwalidzkich

Wydarzenie dostosowane do osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

Spotkanie z Eweliną Sobolewską
Manga i anime – jak rozwijać zainteresowania czytelnicze u dzieci. Spotkanie (nie tylko) dla rodziców
20.10.2023, g. 18:00
Sala Konferencyjna MBP w Opolu, ul. Minorytów 4

Wstęp wolny

Ewelina „Guerra” Sobolewska – pasjonuje się mangą i anime od dziecka. Uczestniczyła w zajęciach Opolskiej Mangowej Alternatywy w MDK. Należała do organizacji Konwentów Yukicon i Sakurakon. Wiele razy pełniła rolę wolontariuszki na różnych konwentach w całym kraju. W Opolskim Klubie Fantastyki „Fenix” jest koordynatorką nowej Sekcji Mangowej i prowadzi tam kółka dyskusyjne. Zajmuje się grafiką komputerową. Od kilku lat bierze udział w konkursach cosplay, a także tworzy ilustracje do magazynu „O!fka”.