Wczytuję mapę...

Filia4Travellers – podróżniczy panel dyskusyjny: CHORWACJA

Data i godzina wydarzenia
24/05/2024, godz. 18:00

Lokalizacja
Filia nr 4

Kategoria
Spotkanie

Filia4Travellers – podróżniczy panel dyskusyjny: CHORWACJA

Filia4Travellers – podróżniczy panel dyskusyjny: CHORWACJA
Filia nr 4 MBP, ul. Książąt Opolskich 48-50
24 maja 2024 r. (piątek), godz. 18:00
wstęp wolny

To będzie spotkanie z serii #Filia4Travellers, zatem NIE typowe wydarzenie podróżnicze, a dyskusja, wymiana wrażeń i obserwacji oraz kopalnia pomysłów na niskobudżetowe zwiedzanie.

Do tej pory w ramach cyklu #Filia4Travellers odbyły się dwa spotkania: tematem były Azja Południowo-Wschodnia i Andaluzja.

Tym razem pod lupę bierzemy Chorwację – kierunek oczywisty, bo każdy już tam był albo będzie. Po co więc robić o niej spotkanie? Właśnie z powyższych powodów!

Zapraszamy podróżników doświadczonych i tych, którzy dopiero wybierają się w tamte rejony. Będziemy Was zachęcać do dzielenia się swoimi pomysłami i do zadawania pytań! Jeśli więc macie swoje sprawdzone sposoby na tanie i sprytne zwiedzanie Chorwacji ALBO jeśli nie wystarczają Wam oferty biur podróży i chcecie spróbować podróżowania na własną rękę, według własnego planu – koniecznie przyjdźcie!

Spotkanie poprowadzi niezawodny Tomek Palussek. Dołączą do niego Karolina Czech oraz Ewa i Maciej Milewscy. Cała czwórka jest doświadczona w samodzielnym zwiedzaniu, poszukują atrakcji nieoczywistych i są zakochani w świecie na zabój.

Możesz dołączyć do drużyny #Filia4Travellers!

Szukamy osób, które zechciałyby opowiedzieć o swoich przygodach w Chorwacji i nie boją się mikrofonu. Przygotujcie krótką prezentację i podzielcie się swoimi patentami – niech pójdą w świat!

Pamiętaj o wydarzeniu – kliknij „Zainteresowany/a” na FB: https://www.facebook.com/events/1767795620298037

Wstęp wolny.