Opolska Liga Magic: the Gathering

Biblioteka Główna - Mediateka

Dla wszystkich

Opolska Liga Magic: the Gathering

Już 4 marca zapraszamy na otwarcie pierwszego sezonu Opolskiej Ligi Magic: the Gathering organizowanej przez Mediatekę Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu. Liga będzie trwać do 26 marca.

Zapisać można się poprzez wysłanie wiadomości email na adres mediateka@mbp.opole.pl lub bezpośrednio w Mediatece. Wpisowe wynosi 5 zł.

Szczegółowe informacje dotyczące ligi dostępne są na stronie mbp.opole.pl/liga-mtg

Aktualności będą podawane na Facebooku Mediateki facebook.com/mediatekaOpole

Magic: the Gathering jest kolekcjonerską grą karcianą stworzoną przez Richarda Garfielda, a wydaną w 1993 przez firmę Wizards of the Coast. Każda karta wykorzystywana w rozgrywce rozszerza podstawowe zasady gry o nowe mechanizmy. Gra doczekała się również kilku wydań w formie cyfrowej. W 2019 premierę na komputerach z systemem Microsoft Windows miała gra Magic: the Gathering Arena.