Bestselerki – spotkanie online z youtuberkami: Anną Bartłomiejczyk i Martą Gajewską

07/07/2020, godz. 19:00

WPADNIJ W BIBLIOSIEĆ
7 lipca 2020, godz. 19:00 | Facebook MBP w Opolu

Bestselerki – absolwentki dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Łódzkim, prowadzące jeden z najprężniej rozwijających się kanałów książkowych na YouTube. Jako Bestselerki od trzech lat zbierają wokół siebie grono miłośników literatury pięknej, młodzieżowej i fantastycznej. W swoich recenzjach stawiają na humor, szczerość oraz dobry kontakt z widzem. Od lat marzą o pisaniu i zarażaniu czytelników historiami swoich własnych bohaterów.

W tym roku youtuberki wydały debiutancką powieść fantasty – Ostatnia godzina, która porusza temat nadciągającej apokalipsy i wizji końca świata.

Link do kanału na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCfKsy4HZSpqdk3UCniwAsaQ

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.