Miedzianka Po Drodze

Plac przed MBP

Spotkanie

Miedzianka Po Drodze

Miedzianka Po Drodze – wędrowny festiwal literacki – czwartego dnia trasy przybywa do Opola.

Zapraszamy do rozmowy o literaturze niepraktycznej. W programie spotkania z autorkami i autorami, koncert i wydarzenia specjalne. Wstęp wolny!

Szczegółowy program już wkrótce.

Gospodarzem tego przystanku festiwalowej trasy jest Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu, a partnerem festiwalu Miasto Opole.

***

Festiwal Miedzianka po Drodze organizowany jest przez Fundację Instytut Reportażu w Warszawie.

Partnerami festiwalu są: Fundacja Deloitte Polska, Audioteka, Campiri, Agencja Autorska „Opowieści”, Wydawnictwo Nasza Księgarnia, Concordia Design, Vita-Medica, Flokk, Profim, Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach, Arena Gliwice, Miasto Gliwice, Miasto Nysa, Miasto Opole, Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna

Gospodarzami na trasie festiwalu są: Centrum Kultury Victoria, Miasto Racibórz, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu, Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Nysie, Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu, Kopalnia Złota w Złotym Stoku, Miasto Pleszew, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pleszewie, Zajezdnia Kultury oraz Gmina Tarnowo Podgórne.

Współpraca merytoryczna: Amnesty International Polska, Greenpeace Polska

Patroni medialni: Pismo, Radio 357, National Geographic Traveller, Noizz