Akcja: e-motywacja!

19 listopada 2015 r. / czwartek / godz. 11.00

3 grudnia 2015 r. / czwartek / godz. 11.00

Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

Celem projektu akcja: e-motywacja! jest aktywizacja i wspieranie osób starszych w rozwoju osobistym i społecznym. Uczestnicy akcji: e-motywacja zostaną zaproszeni do udziału w przygodzie z odkrywaniem siebie! Dodamy odwagi i uzupełnimy zapasy energii przydatne do życia aktywnego i spełnionego. Naszym sprzymierzeńcem będzie Internet i nowe technologie.

Zaplanowanych jest 5 spotkań online, których bohaterami będą osoby znane i mniej popularne… ale równie aktywne. Spotkania będą miały charakter inspirującej rozmowy z elementami warsztatowymi. Każde spotkanie poświęcone będzie innemu tematowi i innemu gościowi. Dodatkowo swoją fachową wiedzą podczas wszystkich spotkań będzie dzielił się z seniorami psycholog i skoczek spadochronowy Tomasz Kozłowski.

Zapraszamy seniorów i wszystkich chętnych!

Gościem pierwszego wirtualnego spotkania będzie aktorka Emilia Krakowska.

Emilia Krakowska, polska aktorka filmowa, estradowa i teatralna. Jest aktorką filmową, która ugruntowała swoją pozycję udziałem w wielu serialach telewizyjnych. W latach 80. XX w. była członkiem Narodowej Rady Kultury. Zagrała między innymi w Na krawędzi (2013) – Janina Orpik, Ciało (2003) – Babcia Wanda, Brunet wieczorową porą (1976) – nauczycielka oprowadzająca dzieci po muzeum, Chłopi (1973) – Jagna Pacześ (Borynowa).