Zaproszenie z okazji przejścia na emeryturę

22/02/2023, godz. 14:00

Zaproszenie z okazji przejścia na emeryturę

Szanowni Państwo,

w związku z zakończeniem pracy zawodowej zapraszam na spotkanie w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jana Pawła II w Opolu, które odbędzie się 22 lutego 2023 roku o godz. 14:00.

Wiele z tego, co osiągnęłam w pracy bibliotekarskiej, zawdzięczam wspaniałym ludziom – współpracownikom i czytelnikom – a także wieloletniej współpracy z urzędami, szkołami, instytucjami i organizacjami.

Serdecznie dziękuję za inspirujące spotkania, lata współpracy, wsparcie i życzliwość.

Elżbieta Kampa
Dyrektorka Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jana Pawła II w Opolu