„Zamaskowana. Z pamiętnika autystki” – spotkanie z Kasią Mazur

11/05/2024, godz. 15:00

Pętla indukcyjna

Wydarzenie odbywa się z wykorzystaniem pętli indukcyjnej do transmisji sygnału audio.

Dostosowane dla wózków inwalidzkich

Wydarzenie dostosowane do osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

„Zamaskowana. Z pamiętnika autystki” – spotkanie z Kasią Mazur

11 maja 2024, g. 15:00
sala konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

Pierwszy polski komiks o doświadczeniach osoby w spektrum. „Diagnoza”, „Meltdown”, „Shutdown”, „Seks”, czy „Używki” – to tylko kilka tytułów rozdziałów komiksu „Zamaskowana. Z pamiętnika autystki” Kasi Mazur.

Na blisko 200 stronach autorka dzieli się z czytelnikami swoimi doświadczeniami osoby żyjącej z autyzmem, ograniczeniami i trudnościami z nim związanymi. A robi to z niezwykłą lekkością i poczuciem humoru.

To pozycja nie tylko dla tych, którzy chcieliby skonfrontować swoje osobiste doświadczenia związane z autyzmem, ale chyba przede wszystkim dla osób, które nie zmagają się z nim na co dzień. „Zamaskowana” pomoże im lepiej zrozumieć osoby w spektrum.

Patronami komiksu są: Psycholog na spektrum, Fundacja Dziewczyny w spektrum, Pacjenci.pl