14/07/2020, godz. 19:00

WPADNIJ W BIBLIOSIEĆ
14 lipca 2020, godz. 19:00 | Facebook MBP w Opolu

Zaksiążkowane – siostry, Zuza i Tola Grupa, które tak bardzo kochają książki, że postanowiły podzielić się swoją pasją z innymi. W listopadzie 2019 roku stworzyły na YouTube kanał o nazwie Zaksiążkowane, na którym opowiadają o swoich ulubionych książkach. Pierwszy filmik został tak dobrze przyjęty, że teraz nagrywają dwa razy w tygodniu. Połączony siostrzaną i książkową miłością duet trafia swoim przekazem z łatwością – zarówno do młodszego, jak i starszego czytelnika!

W tym roku dziewczyny z kanału Zaksiążkowane wspólnie ze swoimi rodzicami stworzyły słuchowisko dla dzieci i nagrały aubiobooka na podstawie książki Patrycji Mnich pt. „Ptaki dziwaki”.

Link do kanału na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCP0LnBml_CVq5gaDD6qcsxw

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.