Zaginione notatki pana Iwo

Zaginione notatki pana Iwo – rodzinna gra miejska

czas trwania: 8-11 maja 2018

start: Mediateka MBP Opole, II piętro, od wtorku do piątku w godz. 16.00-19.00

Z okazji Tygodnia Bibliotek proponujemy opolanom udział w rodzinnej grze miejskiej!

Głównym bohaterem gry jest pan Iwo, bibliotekarz o romantycznej naturze, który od pewnego czasu podkochuje się w jednej z czytelniczek. Po kilku tygodniach starań udało mu się zaprosić ją na randkę, a na dodatek od zaprzyjaźnionej staruszki otrzymał przepis na danie, które skradnie serce każdej kobiety. Niestety, kartkę z przepisem włożył do jednej z bibliotecznych książek. Na dodatek nie pamięta, co to była za książka, ani z której z bibliotecznych filii pochodzi. A randka coraz bliżej!

I to jest zadanie dla uczestników gry – pomóc mu znaleźć tę książkę. Wskazówki będą otrzymywać odwiedzając poszczególne filie MBP, i wykonując przygotowane przez bibliotekarzy zadania.

Grę można rozpocząć dowolnego dnia między 8 a 11 maja, ale tak, by zdążyć odwiedzić wszystkie punkty gry. Ważne, by pan Iwo otrzymał na czas swoje zapiski. Wtedy będzie mógł spokojnie przygotować pyszną kolację dla swojej wybranki.

Rozstrzygnięcie gry nastąpi 15 maja o godz. 18.00 w Sali Konferencyjnej MBP.

Zapraszamy!!!