Wczytuję mapę...

Z plecakiem do Azji – warsztaty dla podróżników

Data i godzina wydarzenia
15/12/2023, godz. 18:00

Lokalizacja
Filia nr 4

Kategoria
Spotkanie

Z plecakiem do Azji – warsztaty dla podróżników

Z plecakiem do Azji – warsztaty dla podróżników
Filia nr 4 MBP, ul. Książąt Opolskich 48-50
15 grudnia 2023 | 18:00
WSTĘP WOLNY

Zapraszamy na wydarzenie podróżnicze w nowym formacie! Jeśli podróżujesz na własną rękę, wolisz sam organizować sobie czas i trasy, to to spotkanie jest dla Ciebie! Poznasz innych zapaleńców, posłuchasz o ich patentach na znajdowanie tanich lotów i zakwaterowania i będziesz mógł podzielić się swoimi pomysłami. W ten piątkowy wieczór opolscy podróżnicy spotkają się w bibliotece na „Rondzie”, żeby wymieniać się inspiracjami na temat samodzielnego organizowania wypraw w Dalekie Kraje. Spotkanie będzie miało formę warsztatową: możesz przerywać prowadzącemu, wtrącać coś od siebie, podrzucać swoje sprawdzone rozwiązania.

Na pierwszy ogień idzie AZJA POŁUDNIOWO-WSCHODNIA!

Jeśli marzy Ci się ten kierunek, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać, to dobrze trafiłeś/trafiłaś. Spotkanie poprowadzi TOMASZ PALUSSEK, który w tym regionie spędził osiem tygodni, zwiedzając z plecakiem osiem krajów. Opowie o wadach i zaletach organizowania wyprawy na własną rękę – o kosztach, planowaniu, wyzwaniach i o wielu innych istotnych zagadnieniach SAMODZIELNEGO PODRÓŻOWANIA PO AZJI. Jeśli dopiero zaczynasz i chcesz tylko posłuchać o patentach bardziej doświadczonych podróżników, przyjdź i rozsiądź się wygodnie.

Będziesz mógł/mogła też zabrać głos! Zachęcamy do dzielenia się swoimi doświadczeniami – o to w tym spotkaniu chodzi! Jeśli chcesz wystąpić z krótką (ok. 15-minutową) prezentacją, pokazać zdjęcia ze swojej podróży, opowiedzieć o tym, co przeżyłeś/przeżyłaś w Azji Południowo-Wschodniej, gorąco zapraszamy – wyświetlacz i mikrofon jest Twój! Zadzwoń do nas wcześniej na numer 512-370-509 – wpiszemy Cię na listę prelegentów.