Wystawa „To moje”

23/09/2015, godz. 09:00 - 30/09/2015

Wystawa "To moje"

Wystawa „To moje” – przekrojowa wystawa prac wykonanych na specjalizacji projektowanie zabawek przez uczennice IV klasy Liceum Plastycznego w Opolu

Wystawę można oglądać od 23 września 2015 roku do 30 września 2015 roku.

Finisaż wystawy: 30 września 2015, godz. 11:00

Fotogaleria MBP, ul. Minorytów 4

Autorkami prac prezentowanych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu są uczennice czwartej klasy Liceum Plastycznego w Opolu – Agnieszka Brzezina, Andrea Czaja, Justyna Jakubiak, Aleksandra Kotygin, Patrycja Mackiel, Natalia Prokopowicz, Karolina Pruchniewska, Katarzyna Ratuszniak, Natalia Ułasewicz, Marta Wieczorek, Julia Wierny, Julia Wojtuś. Prace zostały wykonane pod opieką nauczycieli – Marii Kupczak-Zajadacz, Bogusława Skibińskiego, Anny Boruch-Kuńka. Autorki o swojej wystawie mówią:

„To moje!” czyli to, co powiedziałybyśmy, przychodząc na wystawę jeszcze piętnaście lat temu. Czy istnieje dziecko, które nie chciałoby zaprojektować własnej zabawki, a potem móc się nią bawić? Nawiązując do naszych ulubionych zabawek, tych z dna szafy, niewidzianych od lat, tworzyłyśmy przedmioty, których głównymi użytkownikami byłyby dzieci.