Witaminy w bibliotece

Spotkanie z Joanną Gruszką

6 kwietnia 2017 (czwartek), godz. 17:00

Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

Jemy codziennie, żyjemy dzięki jedzeniu, ale zdarza się, że przez jedzenie także chorujemy. Co chwilę słyszymy jakieś nowinki dietetyczne i czasami w natłoku informacji czujemy się zagubieni. Nowa piramida żywienia opracowana przez polskich naukowców z uwzględnieniem światowych doniesień daje nam proste wskazówki na temat tego, jak powinna wyglądać nasza codzienna dieta.

Joanna Gruszka – dietetyk kliniczny. Dzieli swój czas na dietetykę kliniczną (prowadzi gabinet Dieta Plus, gdzie przychodzą pacjenci z różnymi problemami zdrowotnymi), pracę z pacjentami onkologicznymi w Opolskim Centrum Onkologii i edukację zdrowotną (wykłady, audycje poświęcone problematyce zdrowia i żywienia w Radiu Doxa, artykuły na stronie www.dietaplus.pl).