Wellbeing czyli dobrostan. Jak żyć w poczuciu szczęścia osobistego – trzydniowe warsztaty z Jadwigą Kander

28/09/2019, godz. 15:00 - 30/09/2019

Dla wszystkich

Wellbeing czyli dobrostan. Jak żyć w poczuciu szczęścia osobistego - trzydniowe warsztaty z Jadwigą Kander

Wellbeing czyli dobrostan. Jak żyć w poczuciu szczęścia osobistego
Trzydniowe warsztaty z Jadwigą Kander
28/29/30 września 2019
Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

Na poniższe spotkania i warsztaty obowiązują zapisy!
Limit miejsc jest ograniczony.

(formularz poniżej)

28 września 2019 (sobota) / godz. 15:00 – 18:00
Wykład oraz warsztaty

Jak chcę żyć? Czego potrzebuję do zmiany? W tym dniu opowiem moją historię, jak zmieniłam życie, skąd czerpię energię, co robię kiedy jestem smutna, jak regeneruję energię własną. Poproszę uczestników o zaprojektowanie ich własnej zmiany.

29 września 2019 (niedziela) / godz. 11:00 – 17:00
Warsztaty interaktywne

Jak zbudować poczucie szczęścia osobistego? Praca w obszarach: 1. Dom w którym mieszkam, czy lubię to miejsce? Gdzie chciałabym/chciałbym mieszkać, żyć? 2. Relacje i miłość. 3. Społeczność, relacje z otoczeniem. 4. Zdrowie: psychiczne, emocjonalne i fizyczne. Jak i co jesz? Medytacja, mindfulness, sport, oczyszczanie organizmu. 5. Bezpieczeństwo finansowe. 6. Cel. Co chcę osiągnąć, dokąd zmierzam?

30 września 2019 (poniedziałek) / godz. 17:00 – 20:00
Warsztaty/praktyka

Czym jest medytacja? Jak zacząć medytować? Jak praktykować mindfulness czyli uważność każdego dnia.

Jadwiga Kander – certyfikowany coach, trener rozwoju osobistego. W wieku 52 lat porzuciła lukratywną posadę w korporacji, aby realizować marzenia. Mieszka pomiędzy Polską, Tajlandią a USA łącząc dalekowschodnią filozofię życia z zachodnią kulturą sukcesu. Wspiera ludzi, aby stawali się osobami jakimi chcą być. W tym celu mentorka rozwoju osobistego poprowadzi warsztaty, podczas których uczestnicy będą mieli okazję poznać proste i skuteczne narzędzia wpływające pozytywnie na jakość życia. Biorący udział w warsztatach dowiedzą się, jak żyć w poczuciu szczęścia osobistego.

Warsztaty z Jadwigą Kander

28 września 2019 (sobota) / godz. 15:00 – 18:00 Wykład oraz warsztaty29 września 2019 (niedziela) / godz. 11:00 – 17:00 Warsztaty interaktywne30 września 2019 (poniedziałek) / godz. 17:00 – 20:00 Warsztaty/praktyka

Ilość miejsc na warsztaty jest ograniczona (100 miejsc / 1 warsztat).