Warsztaty kreatywnego pisania z Loesje – Mów po polsku 2!

05/06/2017, godz. 17:00

Warsztaty kreatywnego pisania z Loesje - Mów po polsku 2!

Warsztaty kreatywnego pisania z Loesje – Mów po polsku 2

5 czerwca 2017 (poniedziałek), godz. 17:00-20:00

Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

Zapisy pod adresem promocja@mbp.opole.pl

Zapraszamy wszystkich wielbicieli słowa na warsztaty, podczas których powstaną inspirujące teksty. Warsztaty kreatywnego pisania z Loesje to zabawa skojarzeniami słownymi, pobudzanie twórczego myślenia i wyrażanie swoich myśli w postaci krótkich, niekonwencjonalnych haseł. Bawiąc się słowem i odkrywając je w zaskakujących kontekstach, będziemy słać w świat swoje przesłania. Podczas warsztatów stworzymy slogany, które pojawią się na wystawie powarsztatowej.

Loesje, czyli po polsku Lusia, to imię młodej Holenderki, które od ponad 30 lat gości na charakterystycznych czarno-białych plakatach z inspirującymi hasłami. To również międzynarodowa sieć organizacji, działających w różnych krajach na rzecz kreatywności, wolności słowa, aktywizmu społecznego. Organizuje warsztaty kreatywnego pisania oraz akcje w przestrzeni miejskiej zapraszające do refleksji i twórczego działania.

Więcej o kreatywnym pisaniu i Loesje: www.loesje.pl • www.loesje.org

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Ojczysty – dodaj do ulubionych.