Warsztaty beatboxu z Dharnim w ramach projektu „Mów po polsku 2!”

12/10/2017, godz. 17:00

Dla wszystkich

Warsztaty beatboxu z Dharnim w ramach projektu „Mów po polsku 2!”

12 października 2017 (czwartek), godz. 17:00
Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4
Liczba miejsc ograniczona – zapisy pod adresem promocja@mbp.opole.pl

Kochasz muzykę? Zastanawiasz się, jak tworzyć dźwięki bez użycia instrumentów? Przyjdź na warsztaty z Dharnim, a w bonusie dowiesz się, jak pięknie może brzmieć język polski!

Dharni to jeden z najlepszych beatboxerów na świecie. Jest laureatem wielu międzynarodowych konkursów takich jak Emperor Of The Mic czy Grand Beatbox Battle. Współpracował z takimi sławami jak Black Eyed Peas czy Kanye West. Aktualnie występuje z K-Leah. Jest głównym organizatorem World Beatbox Camp.

Podczas warsztatów będziemy ćwiczyli umiejętność rytmicznego tworzenia dźwięków za pomocą polskich słów. Bawiąc się językiem polskim, będziemy uczyć się poprawnej wymowy, ćwiczyć dykcję i wyrazistość naszej mowy.

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Ojczysty – dodaj do ulubionych.

Patroni medialni:
– TVP3 Opole