Wakacyjne tropy USA

05/07/2016, godz. 10:00 - 31/08/2016

Biblioteka Główna - Hol

Wakacyjne tropy USA

Wakacje to czas podróżowania, odpoczynku, dobrej zabawy i oczywiście uchwycenia tych pięknych chwil na zdjęciach.  Dlatego zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Wakacyjne tropy USA”.

Hamburgery, Statua Wolności, amerykańska flaga, coca-cola to tylko niektóre skojarzenia z USA.  Podczas wakacji, czy to nad morzem, czy w górach, czy w Polsce czy za granicą – rozejrzyj się wokół, znajdź amerykański element, uchwyć go na zdjęciu i wyślij do nas. Może to być osoba, rzecz, budynek, potrawa. Zdjęcie może być wykonane telefonem komórkowym, aparatem – technika dowolna! J

1. Zdjęcia prosimy przesyłać w formie elektronicznej na adres mailowy mbp.awieczorek@gmail.com, na facebooka programu Ameryka w Twojej Bibliotece/Opole lub w formie papierowej na adres Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Minorytów 4, 45-017 Opole. W treści zgłoszenia prosimy wpisać swoje imię, nazwisko i numer kontaktowy.
  2. Na zdjęcia czekamy do końca sierpnia.
  3. Uczestnicy konkursu muszą posiadać zgodę fotografowanych osób na przetwarzanie ich wizerunku oraz udział zdjęć w konkursie. Wszystkie nadesłane zdjęcia stają się własnością organizatora.
  4. Konkurs dla osób powyżej 16 roku życia.
  5. Prace oraz imiona i nazwiska twórców będą publikowane na facebooku Ameryka w Twojej Bibliotece/Opole oraz Konsulatu USA w Krakowie.
  6. Zgoda na udział w konkursie oraz umieszczenie pracy z imieniem i nazwiskiem twórcy na facebooku oraz zgoda na wykorzystanie wizerunku do pobrania na stronie www.mbp.opole.pl. Podpisane zgody prosimy dołączyć do prac konkursowych.
  7. Najlepszą pracę wybierze zespół programu Ameryka w Twojej Bibliotece/Opole, wyniki zostaną ogłoszone do 15 września.
  8. Nagrodą główną w konkursie jest książka oraz głośnik bluetooth JBL Go.
  9. Nagrodę należy odebrać osobiście w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu.

Zgoda do pobrania.