Teatr improwizacji Pod Wpływem

Teatr improwizacji Pod Wpływem

12 stycznia 2016 (wtorek), godz. 18:00

Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

Nowy Rok to dla niejednego z nas czas postanowień i zmian na lepsze. Pewnie jednym z najczęściej słyszanych noworocznych życzeń było szczęście oraz życzenie uśmiechu na twarzy. Macie zatem świetną okazję, by pozytywnym akcentem wskoczyć w rok 2016!

Przenieście się z grupą teatru improwizacji Pod Wpływem na najlepszą impr(o)ezę (prawie)noworoczną, której miejsca i czasu nawet gospodarze nie znają! To od Was będzie zależało jacy przyjdą goście, czy będziemy świętować 2016 rok czy wylądujemy w innej czasoprzestrzeni. Nowy Rok najlepiej zaczynać od realizowania swoich postanowień, więc jeżeli postanowiliście, że ten rok będzie czasem nowych doświadczeń, niezapomnianych chwil, falą śmiechu i dobrej zabawy, to czekamy na Was w bibliotece!

Teatr improwizacji Pod Wpływem powstał w Opolu w czerwcu 2015 roku. W skład wchodzi dziewięć niezwykle różnych osób – sprawdźcie, jak bardzo.